AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Aktualności AlterNation - Najnowsze aktualizacje

Cephalgy - Gott Maschine Vaterland

2017-02-15 (Aktualności)

Na "Gott Maschine Vaterland" Cephalgy kieruje istotę tego, co tworzy ich brzmienie, w stronę jednego z najbardziej wybuchowych albumów tego gatunku w ostatnich latach. Po przerwie trwającej więcej niż 5 lat, Cephalgy powraca z długo oczekiwanym, nowym LP. Już od pierwszych dźwięków jest jasne, że i tym razem muzycy nie tracili czasu. Na "Gott Maschine Vaterland", Cephalgy efektywnie rozgrywa swoje mocne strony, tworząc mroczną, brudną i duszoną na wolnym ogniu bestię... bezlitosną maszynę bitów, basów i podróży na ciemną stronę ludzkich emocji. Cephalgy udało się odmłodzić swoje korzenie i spenetrować duszę kolekcją mocnego brzmienia.

Blutengel - Leitbild

2017-02-14 (Aktualności)

Nowy album "Leitbild" jest w skrócie wszystkim tym, czym jest Blutengel: mroczne brzmienie klubowe, gęsta atmosfera, pierwotna moc, głębia i przeboje emocjonalnych wojowników, niefiltrowane i bardziej złożone niż dotąd. Teraz Blutengel zakończył prace nad długo oczekiwanym następcą "Save Us". Tytuł "Leitbild" jest niezwykle odpowiedni, wyraża ewolucję, rewolucję, testament świadczący o dojrzałości zespołu, burzę emocji i najbardziej bezpośrednie, szczere i porywające doświadczenie jakim kiedykolwiek nas obdarzyli. "Leitbild" jest esencją Blutengel, zawartą w formie albumu!
 

2nd Face - Nemesis

2017-02-13 (Aktualności)

"Nemesis" to album industrial electro, który dostarcza słuchaczowi silnych wrażeń. Dzięki wykorzystaniu wielu warstw muzycznych, odpowiedzialny za 2nd Face, Thorn, łatwo miesza ostre sekwencje o odpowiedniej ciężkości, z typowo klubowymi dźwiękami. Brzmienie płyty jest zarówno głębokie i mocne, gdyż artysta ostatnio dużo pracuje nad tym, aby stać się profesjonalnym inżynierem dźwięku. Na "Nemesis" żongluje on całym arsenałem syntezatorów, zarówno tymi mającymi 40 lat jak i tymi współczesnymi.
Jeśli chodzi o teksty, Thorn porusza ekstremalne sytuacje, przemoc, a przy tym koncentruje się na sprawach, jakich doświadczamy codziennie - między wierszami.

Council of Nine, Alphaxone, Xerxes The Dark, Wolves and Horses - Tomb of Seers

2017-02-12 (Aktualności)

"Tomb of Seers" to drugi album z serii "Tomb". Tym razem 4 artystów grających ambient połączyło siły, aby zanurzyć się głęboko w historię. Odkryj gigantyczne, mistyczne monumenty i korzenie magii. Odwiedź tajne bractwa i medytuj na wprost rozpadających się kamiennych świątyń. Otwórz swoje trzecie oko i znajdź antyczne centrum jasnowidzenia.
Mroczne drony i ogromne ściany brzmienia zabiorą cię w miejsca odległe w czasie.

Stworzony i wyprodukowany przez: Council of Nine, Alphaxone, Xerxes The Dark, Wolves and Horses.
Grafika i mastering: Simon Heath.

Depeche Mode - Spirit

2017-02-10 (Aktualności)

Nowy album Depeche Mode "Spirit" pojawi się w wersji cyfrowej i standardowej, jako 12-utworowe wydawnictwo. Zespół planuje również ekskluzywną wersję w postaci 2CD, która zawierać będzie również specjalną, 28-stronnicową książeczkę, z wyjątkową grafiką i zdjęciami, a do tego 5 remiksów, w wykonaniu samego Depeche Mode, Matrixxman i Kurta Uenala, na płycie zatytułowanej ‘Jungle Spirit Mixes’. Za grafikę i zdjęcia towarzyszące albumowi Depeche Mode odpowiada znany, długoletni współpracownik i twórca filmowy Anton Corbijn.

Deine Lakaien - XXX-The 30 Years Retrospective

2017-02-09 (Aktualności)

Ten album ukazał się w październiku ubiegłego roku, ale w związku z problemami natury prawnej, dopiero teraz można go nabyć na całym świecie! 30 lat, 30 utworów, od jednego z najbardziej znanych zespołów darkwave w Niemczech! Wydawnictwo ma formę digipaku z wkładką mającą 8 stron. CD1 zawiera 15 najbardziej znanych utworów grupy, w porządku chronologicznym, w tym wiele przebojowych singli. Również porządek chronologiczny został zachowany na CD2, który zawiera tak zwane 'sekretne przeboje' duetu, a do tego trzy bardzo interesujące remiksy 'Colour'ize', czyli pierwszego utwóru, jaki nagrała grupa, 'Love Me to the End', jeden z najbardziej udanych utworów w ich karierze i 'Kasmodiah', z tego samego krążka.
 


Strony:
[< << 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 >> >]