AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Aktualności AlterNation - Najnowsze aktualizacje

Spectra*Paris - Retromachine Betty

2017-05-08 (Aktualności)

Spectra*Paris to alternatywny projekt enigmatycznej artystki Eleny Alice Fossi, wokalistki kultowej, włoskiej grupy Kirlian Camera, wspieranej przez legendarnego producenta Johna Fryer'a. Ich trzeci album "Retromachine Betty" oddycha i żyje duchem lat 80-tych, elektroniką, pop i wave, niemal zapomnianych zespołów Visage czy Desireless.
Spectra*Paris opiera się zarówna na wspomnieniach, niewinności i lekkości lat 80-tych gwiazd pop Star Bubbles czy Alice (Geistersterne) jak również DNA Kirlian Camera, ciężkim mroku elektropop Ludovico Technique czy Metrolynx, zmiksowanych z potężną elektroniką nasyconą klubową melancholią, jakie stoją u podstaw podziemnej sceny elektro-wave brzmienia lat 80-tych.
 

Claudio Simonetti - Opera Soundtrack 30th Anniversary

2017-05-05 (Aktualności)

Aby uczcić 30 lat od powstania filmu, Rustblade wydaje pełną wersję ścieżki dźwiękowej do kultowego już filmu Dario Argento "Opera".
Długoletni współpracownik Argento, Claudio Simonetti łączy klasyczną atmosferę opery z mrocznym, elektronicznym bitem i gwałtownie wybijanym rockiem. Nigdy wcześniej Argento nie był bardziej zaangażowany w tworzenie muzyki do żadnego ze swoich filmów. Płyta zawiera 3 wcześniej niepublikowane utwory.

Wumpscut - Innerfire

2017-05-04 (Aktualności)

Od ponad dwóch dekad, Wumpscut jest jednym z najbardziej wpływowych i nowatorskich grup elektro-industrialnych. Wumpscut tworzy i produkuje swoją muzykę od 1991, i po raz pierwszy w historii, wraz z wydawnictwem "Innerfire" otrzymujemy wspaniałe zestawienie ich najlepszych przebojów. Te 3CD to kolekcja najlepszych przebojów z calej historii grupy, która zawiera ponad 40 utworów, czyli ponad trzy i pół godziny muzyki.

Stars Crusaders - Welcome to Hydra

2017-05-03 (Aktualności)

Mamy rok 2517. Ludzie przenoszą się na Hydrę, w poszukiwaniu nowej ery spokoju i bogactw, ale mroczny cień pojawia się na horyzoncie. Stars Crusaders rozpoczynają kolejną misję. Muszą zmierzyć się z nową inwazją "Impostorów", okrutnych obcych ukrywających szokujący sekret przed ludzkością.
Na albumie "Welcome to Hydra" mamy kontynuację opowieści o gwiezdnych wyprawach Stars Crusaders. Muzycznie, utwory utrzymują się w brzmieniu futurepop i EBM, czerpiąc również z innych gatunków.
"Welcome to Hydra" prezentuje efekt współpracy z Syrian, Electrogenic, Forces of Light. Album został zmiksowany i zmasterowany przez takich producentów jak Stefan Poiss (Mind.In.A.Box, Thyx), Vasi Vallis (Frozen Plasma, Namnambulu) i Rob Dust.
 

Pig - Swine & Punishment

2017-05-02 (Aktualności)

Po pierwsze, Wielebny Raymond Watts powraca, dostarczając wcześniej swój "Gospel", a teraz oddając "Swine & Punishment", jako dodatkowe kazanie. Nowe wydawnictwo zawiera remiksy od tak oddanych, pokręconych uczniów jak Skold, Android Lust, Pull Out Kings, Inertia, Kanga, London After Midnight i wielu innych. Obdarzył nas nawet utworem "Violence", dostępnym wcześniej jedynie na winylu.

Ikon - Like Sounds through the Hourglass

2017-04-29 (Aktualności)

Oto nadchodzi Ikon z 2-płytowym albumem "Like Sounds through the Hourglass" w formie 6-panelowego digipaka. To nowe, podwójne wydawnictwo zawiera zarówno utwory sięgające roku 1991, jak również przeboje z zeszłego roku, niektóre z nich w pierwotnych wersjach, a część w zupełnie nowym wydaniu!
Kompendium składające się z 37 utworów dla najbardziej znanej muzyki prosto z Australii!
 


Strony:
[< << 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 >> >]