AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Alterfest - The Proof, Dark Side Eons, Orbicide!

! WYDARZENIE PATRONOWANE !

Alterfest - The Proof, Dark Side Eons, Orbicide! - Poznań, Elizjum
Rozpoczęcie: Sobota 2018-04-14 20:00
Zakończenie: Niedziela 2018-04-15 04:00
Wstęp: 35/45pln
Autor: hunter88
Kategoria: Festiwal
Miejsce:Polska, Poznań, Elizjum (Nowowiejskiego 10/1A, 61-731 Poznań)
Zapraszamy na I edycja Alterfestu czyli Poznańskiego Festiwalu Dark Independent.

Live act's:
The Proof (PL)
Dark Side Eons
Orbicide

DJ's:
Alex Hunter
DJ Bonus
Pantokrator

Bilety:
Przedsprzedaż: 35zł
W celu rezerwacji i zakupu biletów w przedsprzedaży napisz do nas na maila: alterfest.poznan@gmail.com. W treści maila podaj: "Alterfest - Imię Nazwisko - ilość biletów".

W dniu imprezy: 45zł

Zapraszamy!

Poster by Alex Czichos
Graphics: starlitnox.deviantart.com

THE PROOF - Rybnik
[Deathrock / Batcave / Dada ritualgothmacabress]

Założycielami zespołu byli: "Baton" (wcześniej śpiewający w malborskim zespole Dom Snów) oraz "Żaba", którzy nieprzerwanie od 2003 roku tworzą trzon The Proof, określając graną przez siebie muzykę jako "dada experimental gothmacabress". W latach 2003 – 2006 zespół wydał płyty: "Pierwszy dotyk" oraz "Spacerując wśród cieni". W roku 2009 własnym nakładem zespół wydał płytę demo Szkice. W 2010 roku ukazała się płyta "Galeria złudzeń", wydana pod szyldem Bat-Cave Productions, a w roku 2015 ta sama wytwórnia wydała koncertową płytę "Pająki i miłość".
W 2014 do składu zespołu dołącza hiber (viHer)... założyciel legendarnego "Black And Shadows"... pełniąc w The Proof rolę klawiszowca, a także programisty sampli sekcji rytmicznej (czyli masHynista)... W tym składzie The Proof tworzy materiał muzyczny na najnowszy album zespołu, a także licznie koncertuje u boku wielu przedstawicieli mrocznej sceny.

Zespół w okresie swoje działalności, intensywnie koncertując, gościł m.in. na festiwalu Castle Party w Bolkowie w latach 2010, 2013 i 2016.

Koncerty The Proof to przedstawienia muzyczne bogate we wszelkiego rodzaju elementy typowo teatralne z kręgu horroru. W celu podkreślenia mrocznych, zawiłych i nierzadko schizofrenicznych tekstów utworów sięgają do symboliki śmierci, miłości i przemijania w poszukiwaniu sensu istnienia. Jak sami mówią o sobie: "Bez cierpienia nie byłoby nadziei, bez THE PROOF nie byłoby zapachu smutku, oto Nasz dowód, że jesteśmy i będziemy wśród Was…"

http://theproof.pl/
https://www.facebook.com/TheProofPL/
https://pl.wikipedia.org/wiki/The_Proof

DARK SIDE EONS - Katowice
[Electro-Industrial / Electro Wave / Dark wave]

Dark Side Eons to dwuosobowy zespół z Katowic, założony w 2012 roku. Od 2014 roku Leszek "Morph" Trzaska (wokal, gitara) i Kasia "Moonskin" Trzaska (syntezator, programowanie) tworzą energiczną mieszankę gatunków Electro-Industrial / Dark Wave / Minimal Wave / Gothic Rock. Mroczna i kosmiczna muzyka przeplata się z nihilistycznymi tekstami, ciężkimi gitarami i różnorodnością wokali.
W 2016 roku zespół dołącza do niemieckiej wytwórni dark-Tunes Music Group, z którą wydaje swój pierwszy album "Eclipse". Dark Side Eons zagrał wiele koncertów między innymi na festiwalu Castle Party w Bolkowie, Schattenwelt w Austrii czy Dubhfest w Belgii. Zespół nieustannie, aktywnie koncertuje, w 2017 roku pojawił się między innymi u boku takich zespołów jak Clan of Xymox, Velvet Acid Christ, Monica Jeffries, Doganov. W 2018 zespół planuje wydać drugi album, kontynuuje koncertowanie w Polsce i za granicą, ponadto pojawi się na W-Festival w Belgii, a także weźmie udział w trasie koncertowej z Clan of Xymox i Decoded Feedback.

https://www.facebook.com/darksideeons/
https://www.reverbnation.com/darksideeons


ORBICIDE - Wrocław
[Dark electro / Aggrotech]

Muzyka Orbicide to połączenie electro-industrialu z wyraźnymi wpływami black i death metalu. Nad intensywnym maszynowym beatem i niepokojącym brzmieniem syntezatorów unosi się blackmetalowy wokal.
Orbicide pochodzi z Wrocławia. Ma na koncie dwa wydawnictwa i ok. dziesięciu koncertów, w tym tegoroczną edycję festiwalu Castle Party

https://www.facebook.com/orbicide/
https://orbicide.bandcamp.com/
http://orbicide.org/

Informacja o kolejnych zespołach, line-upie oraz biletach będą aktualizowane na bieżąco i wkrótce zostaną tu zamieszczone. Już teraz zarezerwujcie sobie czas i odkliknijcie wstępne zainteresowanie aby nie przegapić żadnej ważnej informacji dotyczącej wydarzenia.

Stay tuned