AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Amphi FestiWarm Up Party
Amphi FestiWarm Up Party - Poznań, U Bazyla
Rozpoczęcie: Sobota 2010-06-05 20:00
Zakończenie: Niedziela 2010-06-06 04:00
Wstęp: 8PLN
Www: Zobacz
Autor: ruczajdj
Kategoria: Impreza
U BazylaU Bazyla

Polska
Poznań
ul. Norwida 18A
Poznański Syndykat Electro - Industria ex Machina zaprasza na drugą edycję (prawdopodobnie) jedynego w Polsce licencjonowanego Warm Up Party festiwalu Amphi w Kolonii (Niemcy). Podczas imprezy rozlosujemy nagrody ufundowane przez organizatorów Amphi Festival w tym karnety na festiwal!

Imprezę muzycznie w klimacie Dark Independent poprowadzą:

Industria ex Machina – Poznański Syndykat Electro. Duet z klimatów dark electro, industrial, noise. Organizatorzy Amphi Warm Up Party. Mają zaszczyt w tym roku reprezentować Polskę w Kolonii podczas międzynarodowego wieczoru Djskiego na który zaproszono wybrane ekipy z kilku krajów.

Alchem – organizator zielonogórskiej imprezy Maschinen Beat. Swojego czasu jako live-act supportował Suicide Commando podczas trasy w Wielkiej Brytanii, ale nie lubi się tym chwalić ;) Pasjonat fotografii w klimacie industrialnym. W swoich setach nie stroni od power noisowego uderzenia.

Coma – podczas imprez z serii Maschinen Beat wspiera Alchema ciężkimi EBMowskimi setami. Podczas Amphi Warm Up Party wystąpi w duecie z RND:HSC

Nathashah – członkini składu Cyborgy. Znana w środowisku z zamiłowiania do militarnych brzmień i wizualizacji. Gościła na wielu polskich imprezach.

RND:HSC – bliżej znany jako Randal. Całym sercem i duszą związany z nurtem EBM. Podczas imprezy wystąpi w duecie z Comą

Sthilmann – poznański producent i remikser. Otwarty na wszelkie gatunki muzyki. Jego profesjonalne remiksy gościły na wielu składankach.

Admistral & Grim Demon - Synteza industrialnego szumu i klasycznego futurepopu podlana dużą dozą syntetycznych basów. Jednym słowem – masakra.

Info:
http://www.amphi-festival.de
http://www.amphi-festival.de/2010/warmupparties.html
http://www.amphi-festival.de/2010/clubs.html
www.myspace.com/industriaexmachina
www.maschinenbeat.of.pl
www.myspace.com/nathashah
www.myspace.com/rndhcs
www.myspace.com/sthilmann