AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Anneke van Giersbergen & Daniel Cavanagh zagrają w Poznaniu
Wykonawca:

Galerie:

Archiwum:

P.W. Events zaprasza na niezapomniany, emocjonalny wieczór z Anneke van Giersbergen i Danielem Cavanaghem. Niezwykle popularna w naszym kraju wokalistka, znana z kariery w holenderskim The Gathering i udanych dokonań solowych oraz lider Anathemy wystąpią w Polsce 11.01. w Poznaniu, w Klubie Pod Minogą!
Koncert będzie składać się z trzech części – solowych występów artystów oraz występu w duecie – i obejmie repertuar The Gathering, Anathemy oraz Agua de Annique w aranżacjach na pianino i gitarę akustyczną.

Anneke van Giersbergen to holenderska wokalistka znana przede wszystkim z twórczości formacji The Gathering (1994-2007), jak i dokonań solowych pod szyldem Agua de Annique. Grająca na pianinie i gitarze, urzekająca głosem Anneke podczas swoich koncertów dystans z publicznością redukuje niemalże do zera.
Daniel Cavanagh to mózg brytyjskiej Anathemy, założonej w 1990 roku wspólnie z braćmi – Jamie i Vincentem. Najwyższej klasy kompozytor, wokalista i multiinstrumentalista wyprowadził zespół z doom/death metalowych korzeni na szczyt alternatywnego, prog-rockowego grania.
Współpraca obojga artystów trwa z powodzeniem od kilku lat, a podczas koncertów duetu wysłuchać możemy największych hitów ich macierzystych zespołów w lirycznej, kameralnej atmosferze.

Przedsprzedaż biletów:


- strona PW Events: http://pwevents.pl/pl/bilety,1,204.html
- Ticketpro: https://shop.ticketpro.pl/pl/Event/Detail/20818/anneke-van-giersbergen-daniel-cavanagh
- Eventim: http://eventim.pl/pwevents
- eBilet: https://pwevents.ebilet.pl/pwevents.php
- kolekcjonerskie: CIM, Rock Long Luck, Klub Pod Minogą
- sklepy: Empik, Media Markt i Saturn na terenie całego kraju
 

Autor: pornocreep
Tłumacz: morrigan
Źródło: / 2014-12-26 / Wydarzenia


Najnowsze komentarze: