AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Anneke Van Giersbergen na dwóch koncertach w Polsce
Wykonawca:

Galerie:

Archiwum:

Agencja Massive Music wraz z Dragons Productions zapraszają na dwa koncerty Anneke Van Giersbergen, które odbędą się w ramach trasy "Drive Tour 2014". Artystka wystąpi 8 kwietnia 2014 roku w krakowskim klubie "Kwadrat", a dzień później we wrocławskim "Firleju".

Anneke Van Giersbergen to holenderska wokalistka, muzyk i kompozytorka, znana przede wszystkim z występów z grupą The Gathering, której była członkinią w latach 1994 – 2007. Obecnie promuje swój ostatni album studyjny, zatytułowany "Drive".
 
Za produkcję dziesięciu utworów, które znalazły się na wydawnictwie, odpowiada Arno Krabman. Płyta ukazała się 23 września 2013 roku za pośrednictwem InsideOut Music. Jak mówi sama artystka: "W czasach, kiedy całe albumy powstają na zasadzie przesyłania sobie plików w sieci, chciałam zrobid to staromodnie i zarejestrowad materiał z grupą muzyków w studio. W efekcie album nasycony jest entuzjazmem i świeżością. Jestem z niego naprawdę zadowolona".

Gościem specjalnym obu koncertów będzie Anna Murphy, wokalistka i instrumentalistka znana z folkmetalowego zespołu Eluveitie, w którym gra na lirze korbowej.

8 kwietnia - Kraków / Klub Kwadrat
9 kwietnia - Wrocław / Klub Firlej

Drzwi: 19:30 Koncert: 20:30 Bilety: 60zł w przedsprzedaży (do nabycia w sieci Ticketpro i w lokalnych punktach sprzedaży) 70zł w dniu koncertu

http://www.youtube.com/watch?v=5QrM8mudaeg
http://www.youtube.com/watch?v=n3PXLFJAnv8

Anneke Van Giersbergen Online:
http://www.annekevangiersbergen.com
https://www.facebook.com/annekevangiersbergenofficial
Autor: pornocreep
Tłumacz: morrigan
Źródło: / 2014-02-28 / Wydarzenia


Najnowsze komentarze: