AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Apocalyptica
Apocalyptica - Warsaw, Hala Torwar
Rozpoczęcie: Piątek 2017-02-17 19:00
Zakończenie: Piątek 2017-02-17 23:30
Wstęp: ?
Www: Zobacz
Autor: carpenterk
Kategoria: Koncert
Miejsce:Poland, Warsaw, Hala Torwar (Łazienkowska 6a)
Przypominamy, że kupując bilety od osób umieszczających oferty odsprzedaży na Facebooku możecie Państwo zostać oszukani – ryzykujecie w ten sposób kupno fałszywych wejściówek, które nie umożliwią wejścia na koncert. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży!

Data: 2017-02-17 (piątek)
Miasto: Warszawa
Miejsce: Torwar
Adres: ul. Łazienkowska 6a
Godziny: wejście: 19:00, początek: 20:00
Miejsca zakupu: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt i Saturn

W ramach trasy świętującej dwudziestą rocznicę wydania "Plays Metallica by four cellos", zespół zagra dwa koncerty, w Warszawie i Wrocławiu.

Apocalyptica wydała debiutancki "Plays Metallica by four cellos" 10 maja 1996r. Pierwszy studyjny album zawierał wyłącznie interpretacje utworów zespołu Metallica. 22 lipca tego roku ukaże się zremasterowana wersja wydawnictwa, z trzema dodatkowymi utworami: "Battery," "Nothing Else Matters" i "Seek & Destroy." Album wyjątkowo będzie dostępny również w wersji winylowej. Legendarny krążek pozwolił słuchaczom odkryć na nowo hity najpopularniejszego zespołu metalowego, a Apocalyptica stworzyła nowy gatunek muzyczny, który sprawił że ich kariera trwa od dwudziestu lat, a koncerty na całym świecie się wyprzedają.

Finowie pozostaną w trasie promującej najnowszą płytę "Shadowmaker" do końca roku, a już w 2017 powracają świętować dwudziestolecie "Plays Metallica by four cellos" ze specjalnymi koncertami. W Polsce będziecie mogli zobaczyć ich 17 lutego na warszawskim Torwarze i 18 lutego we wrocławskim Narodowym Forum Muzyki.

Sprzedaż biletów rusza w piątek, 13 maja. Zapraszamy!