AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
ASP - GeistErfahrer
Galerie:

Archiwum:

Nowa EPka ASP, zatytułowana "GeistErfahrer", ukaże się 16 listopada pod szyldem Trisol Records.
Utwory niczym zbroje - album "Geisterfahrer" to sześć nowych kawałków ASP, osadzonych w tematyce zbliżającego się końca świata.
Trwające prawie 40 minut wydawnictwo zaprowadzi Cię do świata pełnego muzycznych skrajności. Niemiecka grupa ASP po raz kolejny nagrała materiał obfitujący w silne melodie i potencjalne muzyczne hity.

"GeistErfahrer" to sześć nowych i czarnych niczym smoła kompozycji ASP, które powinny być odbierane z dużym przymrużeniem oka. Muzycy są na nowym krążku bardziej diabelscy niż kiedykolwiek - po raz kolejny w żartobliwy i złośliwy sposób zapraszają każdego słuchacza do przeżycia swojego geisterfahren (czyli do jazdy drogą w dół pod prąd). ASP na tym wydawnictwie wprowadza już nie tylko modne i chwytliwe kawałki w stylu gothic pop, ale i dość wyraźnie pokazuje, jak porywające i wielopłaszczyznowe potrafią być mroczne dźwięki.

EPka jest dostępna w dwóch edycjach. Standardowa zawiera CD w 6-panelowym digipaku i 24 stronicową książeczkę. Limitowana wersja w nakładzie 3999 egzemplarzy zawiera podwójne CD ze specjalnym digipakiem, bonusową płytę z pięcioma utworami w wersji live z gościem specjalnym - skrzypaczką Ally Storch(Haggard), 48 stronicową książeczkę z wysokiej jakości ilustracjami i tekstami oraz poster z autografem Timo Würz’a.
Tracklista:

01 GeistErfahrer
02. In Sack Und Asche
03. ÜberHärte
04. Carpe Noctem
05. Weichen[T]stellung (GeistErfahrer Reprise)
06. Danach
07. Sing Child (Limited Edition)
08. Duett (Minnelied Der Incubi) (Limited Edition)
09. Krabat (Limited Edition)
10. Unverwandt (Limited Edition)
11. Werben (Limited Edition)

Autor: NataliaElanor
Tłumacz: NataliaElanor
Źródło: http://infrarot.de / 2012-11-16 / Aktualności


Najnowsze komentarze: