AlterNation Music Magazine - wydarzenia 2017-03-25T01:00:33Z Dobermann admin@alternation.pl http://alternation.pl/ http://alternation.pl/ [03-25] Koncert - The Beauty Of Gemina + Special Guest: Rome http://alternation.pl/the-beauty-of-gemina-special-guest-rome,id,7528,kalendarium.html 2017-03-25T07:00:00Z <strong><font size="2">Koncert - The Beauty Of Gemina + Special Guest: Rome </font></strong><br><br> <strong>Rozpoczęcie:</strong> <strong><font color="FF0000">Dziś</font></strong> 07:00<br> <strong>Koniec:</strong> 23:59<br> <strong>Miejsce:</strong> Switzerland, Saint Gallen, Grabenhalle (Unterer Graben 17)<br> <strong>Cena:</strong> CHF 30.20 &copy; 2005 - 2017 AlterNation Music Magazine [03-25] Koncert + impreza - Forced To Mode http://alternation.pl/forced-to-mode,id,7342,kalendarium.html 2017-03-25T20:00:00Z <strong><font size="2">Koncert + impreza - Forced To Mode </font></strong><br><br> <strong>Rozpoczęcie:</strong> <strong><font color="FF0000">Dziś</font></strong> 20:00<br> <strong>Koniec:</strong> 05:00<br> <strong>Miejsce:</strong> Poland, Zielona Góra, Piwnica Artystyczna Kawon (Zamkowa 5)<br> <strong>Cena:</strong> 35 zł &copy; 2005 - 2017 AlterNation Music Magazine [03-25] Koncert - Monica Jeffries + Noire Antidote http://alternation.pl/monica-jeffries-noire-antidote,id,7458,kalendarium.html 2017-03-25T20:30:00Z <strong><font size="2">Koncert - Monica Jeffries + Noire Antidote</font></strong><br><br> <strong>Rozpoczęcie:</strong> <strong><font color="FF0000">Dziś</font></strong> 20:30<br> <strong>Koniec:</strong> 22:40<br> <strong>Miejsce:</strong> Germany, Berlin, Frannz Club (Schönhauser Allee 36)<br> <strong>Cena:</strong> 10€ &copy; 2005 - 2017 AlterNation Music Magazine [03-25] Impreza - Vampiriada - Spring Time http://alternation.pl/vampiriada-spring-time,id,7576,kalendarium.html 2017-03-25T21:00:00Z <strong><font size="2">Impreza - Vampiriada - Spring Time</font></strong><br><br> <strong>Rozpoczęcie:</strong> <strong><font color="FF0000">Dziś</font></strong> 21:00<br> <strong>Koniec:</strong> 05:00<br> <strong>Miejsce:</strong> Poland, Warsaw, VooDoo Club (Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A (dawne Bema 65))<br> <strong>Cena:</strong> 10 zł &copy; 2005 - 2017 AlterNation Music Magazine [03-29] Koncert - The Eye Of Time / Ixixixixixixixixix http://alternation.pl/the-eye-of-time-ixixixixixixixixix,id,7588,kalendarium.html 2017-03-29T20:00:00Z <strong><font size="2">Koncert - The Eye Of Time / Ixixixixixixixixix</font></strong><br><br> <strong>Rozpoczęcie:</strong> <strong>3</strong> dni 20:00<br> <strong>Koniec:</strong> 22:00<br> <strong>Miejsce:</strong> Poland, Kraków, Warsztat (Zabłocie 9a/9b)<br> <strong>Cena:</strong> 12 zł &copy; 2005 - 2017 AlterNation Music Magazine [03-30] Koncert + impreza - Xeno & Oaklander // Abu Zeinah http://alternation.pl/xeno-oaklander-abu-zeinah,id,7523,kalendarium.html 2017-03-30T20:00:00Z <strong><font size="2">Koncert + impreza - Xeno & Oaklander // Abu Zeinah </font></strong><br><br> <strong>Rozpoczęcie:</strong> <strong>4</strong> dni 20:00<br> <strong>Koniec:</strong> 01:00<br> <strong>Miejsce:</strong> Poland, Warsaw, Pogłos (Burakowska 12)<br> <strong>Cena:</strong> ??? &copy; 2005 - 2017 AlterNation Music Magazine [03-31] Koncert - Pink Turns Blue http://alternation.pl/pink-turns-blue,id,7374,kalendarium.html 2017-03-31T21:00:00Z <strong><font size="2">Koncert - Pink Turns Blue</font></strong><br><br> <strong>Rozpoczęcie:</strong> <strong>5</strong> dni 21:00<br> <strong>Koniec:</strong> 22:00<br> <strong>Miejsce:</strong> Portugal, Lisbon, Caixa Económica Operária (Rua Voz do Operário<br> <strong>Cena:</strong> ??? &copy; 2005 - 2017 AlterNation Music Magazine [03-31] Koncert + impreza - Orbicide + After Party! http://alternation.pl/orbicide-after-party,id,7568,kalendarium.html 2017-03-31T21:00:00Z <strong><font size="2">Koncert + impreza - Orbicide + After Party!</font></strong><br><br> <strong><font color="FF0000">WYDARZENIE PATRONOWANE</font></strong><br> <strong>Rozpoczęcie:</strong> <strong>5</strong> dni 21:00<br> <strong>Koniec:</strong> 05:00<br> <strong>Miejsce:</strong> Poland, Czestochowa, Klubokawiarnia Ironia (Stary Rynek 19)<br> <strong>Cena:</strong> 7 PLN &copy; 2005 - 2017 AlterNation Music Magazine [04-01] Festiwal - E-werk Ost Festival 2017 http://alternation.pl/e-werk-ost-festival-2017,id,7351,kalendarium.html 2017-04-01T16:00:00Z <strong><font size="2">Festiwal - E-werk Ost Festival 2017</font></strong><br><br> <strong>Rozpoczęcie:</strong> <strong>6</strong> dni 16:00<br> <strong>Koniec:</strong> 19:00<br> <strong>Miejsce:</strong> Niemcy, Dresden / Drezno, Reithalle Strasse E (Werner-Hartmann-Strasse 2)<br> <strong>Cena:</strong> 39,50 € &copy; 2005 - 2017 AlterNation Music Magazine [04-01] Koncert - The Moon And The Nightspirit O Trobar De Morte O Rastaban http://alternation.pl/the-moon-and-the-nightspirit-o-trobar-de-morte-o-rastaban,id,7577,kalendarium.html 2017-04-01T19:00:00Z <strong><font size="2">Koncert - The Moon And The Nightspirit O Trobar De Morte O Rastaban </font></strong><br><br> <strong>Rozpoczęcie:</strong> <strong>6</strong> dni 19:00<br> <strong>Koniec:</strong> 01:00<br> <strong>Miejsce:</strong> France, Paris, Le Glazart (Porte de la Villette)<br> <strong>Cena:</strong> 19 € &copy; 2005 - 2017 AlterNation Music Magazine