AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Christmas Ball Festival 2012
Wykonawca:

Galerie:

Ostatnie tematy na forum:

Archiwum:

W dniach 25-27 grudnia Christmas Ball Festivals 2012 po raz kolejny zaprasza Was do pląsów wokół bożonarodzeniowej choinki! Szósta edycja daje nieodparte powody, aby wyruszyć w drogę i spędzić te trzy świąteczne noce na fantastycznych koncertach w Kolonii, Hanowerze i Berlinie.
Prezentujemy Wam cztery palące powody, dla których warto przedzierać się przez mroźną pogodę i cieszyć się świętami!

Tegorocznym headlinerem festiwalowego lineup'u będą Bawarczycy z EISBRECHER. Po wyprzedanym, wiosennym koncercie "Höllentour", supportowaniu legendarnych Scorpions i głównych występach na największych letnich festiwalach, EISBRECHER zamierza dodać wisienkę na torcie tego pełnego sukcesów roku i wystąpić na jedynym koncercie wieńczącym 2012 dla Christmas Ball Festivals.

Taneczny, odważny i elektroniczny, pochodzący z Hamburga PROJECT PITCHFORK również zaprezentuje swoje ponadczasowe kompozycje na Christmas Ball. Przez ponad 20 lat, Peter Spilles wiele razy demonstrował, jak podążać własną ścieżką, wyznaczać nowe trendy jednocześnie wciąż kultywując swoje ukochane kanciaste, ostre dźwięki. Odkąd pojawił się na scenie wraz z takimi klasykami, jak "Conjure", "Souls", "God Wrote", "Existence" i "Timekiller", PROJECT PITCHFORK stał się pozycją obowiązkową na każdej imprezie. Dlatego też, nie możecie przegapić ich występu na Christmas Ball!

Jako trzecich, na scenie przywitamy THE CRÜXSHADOWS ze Stanów Zjednoczonych. Po długiej, acz obfitującej w wydarzenia przerwie, zespół powrócił tego lata na scenę, wraz ze swoim charyzmatycznym liderem Rogue. Znani ze swojego unikalnego brzmienia, łączącego dark rock i folk, Amerykanie wydali niedawno nowy album zatytułowany "As The Dark Against My Halo" i wracają do Niemiec specjalnie na Christmas Ball Festivals 2012.

Specjaliści od new-wave'u THE WARS kończą tę zimową opowieść, jako zespół, który otworzy Christmas Ball Festivals 2012.


THE CHRISTMAS BALL FESTIVALS 2012 – INFO SKRÓCONE:

EISBRECHER (End-of-the-year- shows 2012)
PROJECT PITCHFORK + THE CRÜXSHADOWS + THE WARS

25.12.2012 – Kolonia / Theater am Tanzbrunnen
26.12.2012 – Hanower / Capitol
27.12.2012 – Berlin / C-Halle
Otwarcie bram: 18:00 / Start: 19:00 (każdego wieczoru)

Bilety: przedsprzedaż: 29,00 € + koszty wysyłki. Dostępne poprzez Protain ticketshop: www.protain-ticket.de. Ponadto do nabycia poprzez ogólnoświatowe sieci CTS/EVENTIM i ADticket box-offices.

Po dalsze informacje zapraszamy na:
www.christmasball-festival.de
www.protain.de

Autor: Artemistress
Tłumacz: Artemistress
Źródło: www.christmasball-festival.de/www.protain.de / 2012-10-30 / Wydarzenia


Najnowsze komentarze: