AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Closterkeller - Abracadabra Gothic Tour 2014
Wykonawca:

Galerie:

Ostatnie tematy na forum:

Archiwum:

W tym roku grupa Closterkeller świętuje kolejny w ostatnim czasie jubileusz – 10 października koncertem w Pile rozpocznie się 10 edycja flagowej trasy zespołu. W zeszłym roku było klasycznie, czyli mrocznie i ciężko, zaś w tym roku słuchacza zaleje wartki potok gorących, dynamicznych i rockowych dźwięków. Tegoroczna edycja trasy obejmie 23 miasta i potrwa od 10 października do 30 listopada. Będzie to pierwsza edycja trasy po zmianach personalnych w składzie kapeli. 
Tym bardziej powinna to być nie lada gratka dla fanów ostrych brzmień, ponieważ nowy skład z Zuzą Jaśkowiak na gitarze i Olkiem Gruszką na basie wprowadził duży powiew świeżości i żywiołowości zarówno w samym zespole, jak i wśród grona wiernych fanów Closterkeller.
Podczas jubileuszowej edycji trasy zaplanowana jest też niespodzianka, na którą z utęsknieniem wyczekują rzesze oddanych fanów legendy polskiego rocka gotyckiego.

"Zamierzamy zaprezentować naszym słuchaczom kilka przedpremierowych utworów, gdyż zespół jest obecnie w trakcie tworzenia muzyki na nową płytę" – zdradza Anja Orthodox, liderka i wokalistka zespołu Closterkeller.

Zespół występuje w następującym składzie:

Anja Orthodox - vocal, lyrics
Michał Rollinger - keyboards
Robert Qba Kubajek - drums
Olo Gruszka - bass guitar
ZuZa Jaśkowiak - guitar guitar ;)

Zobacz najnowsze video zespołu w nowym składzie!
http://vimeo.com/94206307

Pełna rozpiska trasy koncertowej znajduje się w naszym kalendarium. 
Autor: pornocreep
Tłumacz: morrigan
Źródło: / 2014-09-15 / Wydarzenia


Najnowsze komentarze: