AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Closterkeller - Koncert Akustyczny
Closterkeller - Koncert Akustyczny - Wrocław, Zaklęte Rewiry
Rozpoczęcie: Sobota 2013-04-13 19:30
Zakończenie: Sobota 2013-04-13 24:00
Wstęp: 33/40 pln
Www: Zobacz
Autor: NataliaElanor
Kategoria: Koncert
Miejsce:Polska, Wrocław, Zaklęte Rewiry (Krakowska 100)
Akustyczny koncert Closterkeller w urokliwych Zaklętych Rewirach.
Poprzedni koncert (w 2006r.) zachowało w swej życzliwej pamięci jeszcze wielu słuchaczy. Do tego stopnia, że deklarują swoja ponowną obecność w ciemno. Piękna, klimatyczna sala, eleganckie krzesełka. Tak, tak - o to zespół szczególnie prosił. Supportująca Closterkellerowy występ pieknogłosa Adrianna Styrcz (także w secie "bez prądu") wprowadzi Was w specyficzny ciepły klimat Closterkellerowych koncertów akustycznych. Kto był ten wie, kto nie był - niech się zapyta a dowie się że warto. Akustyczny Closter to magiczny spektakl!

Będzie to również wyjątkowa okazja dla fanów zespołu, ponieważ przy tym wydarzeniu odbędzie się oficjalny ZLOT FANÓW z OKAZJI 25-LECIA DZIAŁALNOŚCI zespołu! Będzie można porozmawiać z zespołem, zrobić sobie zdjęcia, wziąć autografy i może nawet zjeść Jubileuszowy tort.. ale więcej szczegółów nie zdradzimy! Co będzie, dowiedzą się Ci, którzy na koncert przyjdą.

Bilety w cenie: 33 zł – przedsprzedaż, 40 zł – w dniu koncertu.
Bilety do nabycia w trzech klubach (od 28.03.2013 r.): Zaklęte Rewiry (ul. Krakowska 100), Oregano (ul. Bogusławskiego 101), Oregano (ul. Kuźnicza 57/58). Płatności elektroniczne oraz rezerwacje: koncerty.zakleterewiry@gmail.com
www.zakleterewiry.pl
www.closterkeller.pl