AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Combichrist + Mortiis


Czytano: 4901 razy


Wykonawca:

Galerie:

Ostatnie tematy na forum:

Po długim okresie oczekiwania nadeszła wiosna. Jakże by ją uczcić? Jednym sposobem jest spacer w parku. Lepszym jest spędzenie nocy przy dźwiękach zespołów Combichrist oraz Mortiis, dzięki uprzejmości Viva Music. Początek wyznaczono na 19, kiedy to bramy klubu Silver Church stanęły otworem przed fanami, którzy ochoczo wkroczyli w magiczną sferę tego wieczoru. Po godzinnej rozgrzewce (spijaniu piwa, konwersowania z przyjaciółmi), zgasły światła, rozległy się dźwięki z pogranicza dark ambient: Mortiis urzekł swoją muzyką, elektryzując scenę i doprowadzając fanów do szaleństwa. Piosenka po piosence, zespół udowadniał, że grają muzykę o wysokim standardzie, wzbogaconą elementami elektronicznymi, które z pewnością odcisną swoje piętno na kolejnym albumie.

Mortiis - playlista:

The Ugly Truth
Way too Wicked
Gibber
Doppleganger
Closer to the End
Perfectly Defect
Decadent & Desperate
Scalding the Burnt
Demons Are Back

Po krótkiej przerwie na scenie pojawiły się gwiazdy wieczoru by swą muzyka podbić rumuńską publiczność oraz zabrać fanów w podróż do świata electro-industrialu. Dostaliśmy muzykę, dostaliśmy show, wzruszające przemowy. Dostaliśmy Combichrist. Jeśli jesteś na koncercie tegoż zespołu, rozumiesz emocje, zachowania towarzyszące ich muzyce, które wydają się być zaklęciem, z którego nie masz ochoty się wybudzić, ocknąć.

Combichrist - playlista:

Just Like Me
Follow the Trail of Blood
Today I Woke to the Rain of Blood
Electrohead
Throat Full of Glass
Get Your Body Beat
Deathbed
Slave to Machine
Fuckmachine
Blut Royale
They
Never Surrender
Bis 1:
Scarred
Fuck This Shit
Bis 2:
What the Fuck Is Wrong With You?

Marząc o następnych koncertach, wracaliśmy do domu z muzyką Combichrist i Mortiis wciąż rozbrzmiewającą w naszych głowach. Dziękujemy za tak niesamowitą noc!
Autor:
Tłumacz: murd
Data dodania: 2011-03-24 / Relacje


Inne artykuły:
Najnowsze komentarze: