AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Dalsze przygotowania do Amphi Festival 2014!
Galerie:

Ostatnie tematy na forum:

Archiwum:

Amphi Festival 2013 już za nami. Jednak organizatorzy nawet na moment nie zwalniają obrotów i już planują przyszłoroczną - Jubileuszową(!) edycję wydarzenia.
Dlatego też, jak co roku możecie podzielić się swoją opinią na temat ostatniego festiwalu oraz zaproponować zespoły, które chcielibyście usłyszeć podczas Jubileuszu Festiwalu. Kwestionariusz dostępny jest pod adresem: http://www.amphi-festival.de/2013/umfrage.html. (tylko w języku angielskim)
Wasza opinia jest niezwykle ważna dla załogi Amphi, ponieważ dzięki Waszym wskazówkom, każda edycja będzie coraz lepsza. Ponad to wśród "opiniodawców", rozlosowanych zostanie pięć podwójnych przepustek VIP na rok 2014!

Mamy również informacje na temat przedsprzedaży.
Karnety na przyszły rok, możecie zamawiać już od 1 sierpnia. Dostępne będą także bilety 5+1 (pięć biletów plus jeden gratis) i już teraz przypominamy, że co roku wyprzedają się one w zastraszającym tempie. Zatem nie zwlekajcie ze swoimi zamówieniami!
Wejściówki do nabycia: www.amphi-shop.de.

Znamy również oficjalną datę drugiej części Call the Ship 2 Port. W przyszłym roku, odbędzie się ona 25 lipca, na pokładzie znanej już wszystkim fanom MS RheinEnergie. Przedsprzedaż biletów, rusza już 1.09. na oficjalnej stronie sklepu festiwalowego: https://www.amphi-shop.de/

Na koniec zaś prezentujemy pierwsze zespoły, które zaprezentują się Wam na jubileuszowym Amphi Festival:

EISBRECHER + MONO INC. + HOCICO + IAMX + NACHTMAHR + ZEROMANCER
ROTERSAND + LORD OF THE LOST + AESTHETIC PERFECTION + SOLAR FAKE
EISENFUNK + UNZUCHT + MAERZFELD + CENTHRON


Już niedługo kolejne newsy!
Autor: Artemistress
Tłumacz: Artemistress
Źródło: http://www.amphi-festival.de/ / 2013-08-19 / Wydarzenia


Najnowsze komentarze: