AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Dear Strange - Lonely Heroes


Czytano: 2155 razy

85%


Wykonawca:

Galerie:

Katalog płyt:
Aż chce się powiedzieć – więcej!
Debiutancki album duetu Dear Strange, "Lonely Heroes", jest ożywczą falą dźwięków z pogranicza mrocznego brzmienia i energicznych rytmów muzyki elektronicznej. Jest ponury, piękny i w wyrafinowany sposób smakowity.
 
Wokalistka zespołu, z głosem niczym senne marzenie, śpiewa w charakterystyczny, melancholijny sposób, który jednocześnie wciąga, a przy tym jest pełen energii i wewnętrznego uroku.
Fantastyczny debiut, z obszernymi warstwami syntezatorów, które dopełniają inteligentne teksty, a dzięki temu momentalnie przykuwające uwagę. Każdy z utworów jest inny, niepowtarzalny, bez wysiłku poruszając się od new wave przez dark wave aż po electronic pop i cabaret.
Kolejne warstwy brzmienia można odkrywać wraz z każdym następnym przesłuchaniem materiału, co często daje dość niespodziewane rezultaty. Zwraca uwagę pomysłowość i sprawne posługiwanie się efektami dźwiękowymi.
 
Bogata, wyrazista produkcja z dbałością o poszczególne detale. Wyjątkowo emocjonalne wydawnictwo. Przytłaczająca atmosfera tęsknego ducha i senne pejzaże dźwiękowe. Niepowtarzalny ładunek muzycznej symbiozy, pomiędzy oryginalną techniką w tworzeniu piosenek a naturalnym, magicznym czarem.

Tracklista:
1. The Unicorn
2. Lonely Heroes
3. Dystopia
4. I Can See Through This
5. Licht
6. Strangers As We Are
7. Between The Sunsets
8. Hand Full Of Nothing
9. Hysteria
10. Sweeter Than This
11. Minima Moralia
 
Autor:
Tłumacz: hellium
Data dodania: 2016-05-11 / Recenzje muzyki
Najnowsze komentarze: