AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Die Form na Amphi Festival 2013
Galerie:

Ostatnie tematy na forum:

Archiwum:

Nadchodząca, dziewiąta już edycja festiwalu, obfitowała będzie w przyspieszone tętno i szybsze bicie serca. A wszystko to, za sprawą Die Form!
W przyszłym roku, organizatorzy Amphi Festival, zdecydowali się zaserwować wam trochę pikantnej elektroniki ze szczyptą erotyki. Utworzony we Francji w 1977 roku, DIE FORM (bo to o nim mowa) kusi swoją pokaźną historią, inspirując wielu artystów, ewoluując przez niezliczone gatunki i wpływy. Podczas gdy ich występy są tak rzadkim wydarzeniem, jesteśmy pewni, że przegapienie tego wyjątkowego koncertu, na Amphi Festival 2013, będzie nie do zaakceptowania.
Zaraz za Die From, prezentujemy kolejny zespół, który zasilił szeregi line-up'u - FROZEN PLASMA! Pełnymi sukcesów albumami "Artificial" i "Monumentum" oraz wyprzedanymi singlami "Irony", "Tanz die Revolution" i "Earthling" Panowie ugruntowali sobie miażdżącą pozycję na przyszłość. Dlatego też, mamy ogromną przyjemność poinformować, że w przyszłym roku zawitają do Tanzbrunnen Cologne, aby zagrać właśnie dla was!

Niestety, przynosimy również złe wieści. Kilka tygodni temu informowaliśmy, że Premium box-sety sprzedają się w zawrotnym tempie. Teraz niestety są już całkowicie wyprzedane; łącznie z limitowanymi przepustkami, na otwierającą festiwal imprezę - "Call The Ship To Port" na MS RheinEnergie.

Niezwykle nam przykro, jeśli nie zdobyliście jednego z boxów. Jednak wciąż mamy nadzieję, że spotkamy się na Amphi Festival 2013!

Autor: Artemistress
Tłumacz: Artemistress
Źródło: http://amphi-festival.de/ / 2012-11-30 / Wydarzenia


Najnowsze komentarze: