AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Diorama - Zero Soldier Army
Wykonawca:

Galerie:

Ostatnie tematy na forum:

Archiwum:

Trzy i pół roku po wydaniu ostatniej płyty, czołowy zespół niemieckiej sceny dark elektro Diorama, powraca ze swoim najnowszym wydawnictwem. Od wybuchowego, otwierającego krążek utworu ‘ZSA’ aż do niemal surrealistycznego, zamykającego ten album ‘Stay Undecided’, Diorama celebruje swoją wyjątkową mieszankę dark elektro, indie i progressive.
"Piosenki zostały stworzone w tych naszych ciężkich czasach, gdy globalny kyzys jest coraz bardziej skomplikowany, a wciąż przybierający na sile fanatyczny nacjonalizm i inne szalone zdarzenia biorą się z określonych ludzkich umysłów. Chcieliśmy przeciwstawić nasz ‘termin' rosnącej frustracji/nieuchronnemu fiasku cywilizacji, w stronę którego wszyscy zmierzamy… termin jaki daje wyraz jednocześnie naszej niezdolności do samoobrony i naszej woli walki o to, co udało się osiągnąć naszej cywilizacji w ostatnich stuleciach – "Zero Soldier Army"" tak wyjaśnia założyciel Diorama, Torben Wendt.
"Tworząc "Zero Soldier Army", w pierwszej kolejności na nowo odkrywaliśmy naszą miłość do potężnego brzmienia elektroniki i dalej ją rozwijaliśmy. Mocniejsze a przy tym bardziej proste dźwięki, niż na ostatnich wydawnictwach, wciąż mają to konkretne poczucie melancholii. Ten album to w 100% Diorama.
Dostępny od 2 września 2016 nakładem Ressurection Records.

Tracklista:
01 ZSA
02 Off
03 Defcon
04 Beta
05 Smolik
06 & 07 Polaroids
08 Reality Show
09 Amnesia Club
10 Comfort Zone
11 Nebulus
12 Stay Undecided
Autor: hellium
Tłumacz: hellium
Źródło: Ressurection Records / 2016-08-25 / Aktualności


Najnowsze komentarze: