AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Finał WoŚp 2018 W Gokis Trzciel
Rozpoczęcie: Niedziela 2018-01-14 14:00
Zakończenie: Niedziela 2018-01-14 20:00
Wstęp:
Www: Zobacz
Autor: Łukasz Adamczyk
Kategoria: Koncert + impreza
Miejsce:Poland, Trzciel, Gokis Trzciel (Poznańska 9)
Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy w czasie nadchodzącego 26 Finału WOŚP 2018 w GOKiS Trzciel.
W naszym Finale wystąpią gwiazdy, min. zespół DAS MOON z Warszawy oraz uczestnik X-Factora Crystian Dominick Jarocha z Poznania. Zaplanowaliśmy również Maraton Zumby. Oczywiście nie zabraknie występów naszych grup tanecznych oraz bogatych licytacji. Serdecznie zapraszamy!!! Plan godzinowy już wkrótce na plakatach!!!

DAS MOON to muzyczna podróż w czasie – w przeszłość i w przyszłość electro i alternatywnego popu: potężna dawka syntezatorów z domieszką nowofalowego brzmienia gitar i surowych instrumentów perkusyjnych oraz hipnotyzujący głos wokalistki Daisy K. Inspiracjami dla DAS MOON są m.in. Einstürzende Neubauten, The Prodigy, Laibach, Kraftwerk, Depeche Mode i Sonic Youth.

Krystian Jarocha - "Crystian". Młody wokalista, znany z castingów w X-Factor, wiele osób twierdzi, że zrobi karierę szybciej niż znany wszystkim Justin Bieber, a pomoże w tym jego anielski głos, który potrafi wznieść każdego ponad niebiosa szybciej niż najlepszy odrzutowiec.
Urodzony 18 marca 1995 roku. Jego młody wiek zupełnie nie odbiera mu możliwości na wzniesienie się na szczyt. Można powiedzieć, że jest on dobrym przykładem, jak wielką wartość mają chęci i marzenia. Ten młody mężczyzna zdobył się na pokazanie światu swojej charyzmy i odwagi, jak i oczywiście talentu.