AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Gary Numan
Rozpoczęcie: Niedziela 2018-11-25 19:00
Zakończenie: Niedziela 2018-11-25 23:00
Wstęp: ???
Www: Zobacz
Autor: carpenterk
Kategoria: Koncert
Progresja Music ZoneProgresja Music Zone

Polska
Warszawa
Fort Wola 22
Legenda muzyki elektronicznej i industrialnej na jedynym koncercie w Polsce!

Gary Numan Official to brytyjski wokalista, autor tekstów i producent muzyczny aktywny na scenie od 1977 roku. Brzmienia, w jakich się obraca to przede wszystkim industrialny rock, synt-pop oraz elektronika. Charakterystyczny dla Gary'ego jest jego oryginalny, androgeniczny wygląd.

Tubeway Army / Gary Numan Official - Are 'friends' electric?
https://www.youtube.com/watch?v=-0WNbm1jz6A

Artysta rozpoczął karierę we współ-założonym przez siebie zespole Tubeway Army, z którym wydał 2 albumy, a w tym jeden z najbardziej znanych utworów "Are 'friends" electric?". Następnie w roku 1979 ukazał się jego pierwszy, solowy materiał pt. "The Pleasure Principle". W kolejnych latach pojawiły się takie płyty jak "Telekon", "Warriors", "Strange Charm", "Human" czy "Dead Son Rising". Gary w przeciągu swojej działalności scenicznej zgromadził na swoim koncie aż 20 studyjnych albumów.

Gary Numan Official - Cars
https://www.youtube.com/watch?v=Ldyx3KHOFXw

Gary Numan Official pojawi się w Warszawie w ramach trasy koncertowej Savage, która promuje jego ostatni album pt. "Savage: Songs From A Broken World". Jako support gościnnie wystąpi także zespół NIGHTMARE AIR.

Data: 25.11.2018
Doors: 19:00
Support: 20:00 (NIGHTMARE AIR)
Start: 21:00 (Gary Numan Official)
Miejsce: Progresja

Bilety dostępne w sprzedaży od piątku 18 maja o godz. 10:00 na www.followthestep.com, w bileteriach: Biletomat.pl - bilety online, Eventim.pl, ebilet.pl, GoOut.pl i Going. oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży empik, Saturn Polska i MediaMarkt Polska.

Organizator: Follow The Step
Regulamin: www.followthestep.com/regulamin