AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Gdańsk Tattoo Konwent
Gdańsk Tattoo Konwent  - Gdańsk, Amber Expo
Rozpoczęcie: Sobota 2018-07-28 12:00
Zakończenie: Niedziela 2018-07-29 20:00
Wstęp: 38 PLN – 255 PLN
Www: Zobacz
Autor: pornocreep
Kategoria: Konwent
Miejsce:Poland, Gdańsk, Amber Expo (Żaglowa 11)
26. edycja Tattoo Konwent zbliża się wielkimi krokami. Tym razem największa ogólnopolska impreza poświęcona sztuce tatuażu artystycznego odbędzie się w stolicy Trójmiasta. To już 10 (!) odsłona festiwalu w Gdańsku.

W weekend 28 i 29 lipca 2018 nowoczesne hale Amber Expo, mieszczące się przy ul. Żaglowej 11, wypełnią się dźwiękiem maszynek do tatuowania pracujących na pełnych obrotach! Na najbardziej lifestylowym festiwalu tatuażu spotkacie ponad 300 tatuatorów z całego kraju. To niepowtarzalna okazja, by znaleźć wymarzony projekt i odpowiedniego artystę, sprawdzić kto wykonuje najlepsze wzory w kraju, zobaczyć kto "dziara się w ciemno", samodzielnie wytatuować banana, a także wystawić w konkursie utrwalony na swoim ciele tatuaż. Strefa wystawiennicza, w której powstaną setki tatuaży to niejedyna atrakcja imprezy. W programie nie zabraknie również elektryzujących pokazów oraz koncertów. 

Spacerując po przestronnych halach Amber Expo natkniecie się na liczne strefy tematyczne, obejrzycie customowe pojazdy, kupicie modne ciuchy, weźmiecie udział w konkursie jedzenia burgerów na czas albo napijecie się zimnego piwa. Pierwszy dzień imprezy zakończy afterparty.

To kolejna edycja, która odbędzie się pod hasłem "Dołącz do rodziny". Na wydarzenie zapraszamy rodziców i dzieci, dla których przygotowaliśmy specjalne atrakcje! Dodatkowo maluchy do 10 lat i seniorzy powyżej 60 roku życia mogą wziąć udział w imprezie za darmo! Pamiętajcie również, że w tym roku Tattoo Konwent wspiera stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce, na rzecz którego przekaże złotówkę od każdego sprzedanego biletu!