AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
God Module - Empath 2.0.
Wykonawca:

Galerie:

Ostatnie tematy na forum:

Archiwum:

Formacja God Module ujawniła datę reedycji jednego z dwóch ważnych albumów projektu. Krążek "Empath 2.0". ukaże się 22 stycznia nakładem Metropolis Records.
Druga długogrająca płyta Amerykanów była przez długi czas niedostępna na terenie Europy i Ameryki Północnej. CD zostanie zremasterowane przez Jasyna Bangerta i będzie zawierało nową wersję kawałka "Evolve". Okładka to dzieło Erica Bombardta, zwycięzcy internetowego konkursu na obrazową interpretację albumu.

Drugi studyjny album God Module - "Empath"- ukazuje, jak bardzo grupa odeszła od klimatów sci-fi, które znamy z debiutanckiego krążka "Artificial". Amerykanie wyeksponowali za to odważniej niż na wcześniejszych wydawnictwach swoje prywatne oblicze. Na "Empath" abstrakcja emocjonalna łączy się z pięknem i grozą życia ludzkiego. Pulsujące beaty i brutalne rytmy przeplatają się z porywającymi melodiami, tworząc razem dzieło, która oparło się obowiązującym trendom w muzyce elektronicznej. Utwory na "Empath" po remasteringu brzmią tak samo żywiołowo i potężnie, jak na pierwszym wydaniu płyty.

Tracklista:

01. Catalyst
02. Telekinetic
03. As The Night Falls
04. Entranced
05. Reverse Inversion
06. Curse
07. Levitation
08. Dear Dead Flesh
09. Ever After
10. Lunacy
11. Evolve(d)
Autor: NataliaElanor
Tłumacz: NataliaElanor
Źródło: https://facebook.com/godmodule / 2013-01-05 / Aktualności


Najnowsze komentarze: