AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Gothminister bierze udział w konkursie Eurowizji!
Wykonawca:

Galerie:

Ostatnie tematy na forum:

Archiwum:

Gothminister bierze udział wraz ze swoim nowym utworem "Utopia" w narodowym półfinale największego międzynarodowego Konkursu Piosenki Eurowizji, znanego w Norwegii także pod nazwą Melodi Gran Prix.
Jeśli chcecie pomóc Norwegom przejść do dalszych etapów rozgrywek, możecie wysłać smsa o treści 1 na numer (+47)26600 drugiego lutego (sobota) w godzinach 20:00 -21:00. Poniżej możecie posłuchać fragmentów nadchodzącego albumu i oficjalny trailer.

"Utopia" to tytułowy kawałek kolejnego, piątego już w dorobku grupy studyjnego krążka, który ukaże się 15 maja nakładem afmusic. Będzie to concept album, zawierający dwie studyjne wersje tego utworu i trwający około 75 minut film grozy w reżyserii Daniela William Bones’a, a także bonusowy materiał. Koncepcja "Utopii" została zaczerpnięta przez Bjørna Alexandra Brema z jego własnych życiowych doświadczeń i koszmarów, wynikających z prowadzenia przez niego podwójnego życia - za dnia jako prawnik, a w nocy jako frontman Gothminister. Taki tryb życia zaowocował stopniowym popadaniem w coraz większe szaleństwo i niemożnością odróżnienia rzeczywistości od fikcji. Pozostali członkowie Gothminister - Chris Dead (perkusja), Icarus (gitara) i Turbo Natas (gitara) także mają swój udział w kreowaniu świata rodem z najgorszych sennych koszmarów, zaludnionego przez zombie, wiedźmy, wilkołaki i wszelkiej innej maści potwory. Jeśli jesteście fanami serialu Walking Dead, to na pewno przypadnie Wam do gustu to nieumarłe, diabelskie widowisko…
W naszym odczuciu, to właśnie tak wygląda prawdziwy raj!Autor: NataliaElanor
Tłumacz: NataliaElanor
Źródło: http://www.gothminister.com/ / 2013-02-02 / Aktualności


Najnowsze komentarze: