AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Graffiti
Najnowsze galerie:

Polska, Lublin, al. Piłsudskiego 13


WWW: http://www.graffiti.lublin.pl
E-mail: klubgraffiti@gmail.com
Telefon: (81)443 71 62

Graffiti jest najstarszym muzycznym klubem w Lublinie, jedynym ze stałą, profesjonalną sceną. Powstał w 1991 r; został stworzony przez Mirosława Olszówkę, dyrektora teatru Scena Ruchu i menadżera grupy VOO VOO. Sala koncertowa w klubie została wyposażona w najwyższej klasy sprzęt oświetleniowy i nagłośnieniowy, obsługiwany przez etatowego akustyka, oświetleniowca oraz kilku pracowników technicznych. Umożliwia to zorganizowanie dowolnej imprezy muzycznej - włącznie z występami najbardziej wymagających muzyków i zespołów.

Graffiti to najbardziej klimatyczne miejsce koncertowe w Lublinie. Doceniło to wielu wykonawców, którzy próbowali występować w innych salach w mieście, lecz zawsze wracali do Graffiti jako miejsca najlepiej do tego celu przystosowanego.

Szczególne miejsce w klubie zajmuje muzyka rockowa. Cyklicznie co czwartek organizujemy imprezy pod nazwą ROCKOTEKA na których nieprzerwanie jest komplet fanów cięższych brzmień.

Klub posiada: 2 sale typu VIP (obie dla niepalących), salę barową ze stolikami oraz salę koncertowo-taneczną ze sceną, stolikami i antresolą.