AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
IAMX - Metanoia
Wykonawca:

Galerie:

Ostatnie tematy na forum:

Archiwum:

Kreacja nowej płyty, zatytułowanej "Metanoia", początkowo odbywała się w cieniu dużych zmian jakie nastąpiły w życiu Chrisa.
"Był moment kiedy byłem przekonany, ze już nigdy więcej nie stworzę nowego albumu, biorąc pod uwagę nagłą przerwę w nagrywaniu i koncertach IAMX, jakie nastąpiły kilka lat temu w związku z przewlekłą bezsennością. Łączyłem karierę ze wszystkim co mnie raniło, ale powoli udało mi się przefiltrować i odrzucić truciznę powracając do tego co tak naprawdę kocham." – Chris tłumaczy.”
Chris właśnie robi ostatnie szlify na nadchodzącym, szóstym  albumie IAMX. “"Jestem dumny i szczęśliwy, że mogę ogłosić stworzenie nowego wydawnictwa, wręcz ekstatycznie cieszę się, że mój muzyczny bękart zaszedł tak daleko. Na krążku jest prostsze brzmienie, które przypomina moje wcześniejsze dokonania. Pojawia się czysta elektronika, pełna zmysłów dystopia Człowiek kontra Maszyna."”
"Metanoia" miksuje erotycznie naładowany dynamiczny wokal Corner’a ze świeżą elektroniczną produkcją, melancholią i przeszywającymi tekstami. Jest to muzyka tak brutalna jak pełna emocji.
Dostępny od 2 października 2015 nakładem Metropolis Records.

Tracklista:
01. No Maker Made Me
02. Happiness
03. North Star
04. Say Hello Melancholia
05. The Background Noise
06. Insomnia
07. Look Outside
08. Oh Cruel Darkness Embrace Me
09. Aphrodisiac
10. Surrender
11. Wildest Wind
Autor: hellium
Tłumacz: hellium
Źródło: Metropolis Records / 2015-09-10 / Aktualności


Najnowsze komentarze: