AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Japanicon 2015 – Już za tydzień!
Galerie:

Archiwum:

​Już za tydzień Poznań będzie świadkiem ogromnego wydarzenia jakim jest Japanicon 2015. Jeśli jesteś wielbicielem kultury dalekiego wschodu, mangi i anime to nie możesz tego przegapić!
Do twojej dyspozycji oddamy kilka sal panelowo-konkursowych, konsolówkę, OSU Room, DDR, gry japońskie, Ultra Star, Rock Band i wiele, wiele innych.

Główną atrakcją będą krajowe eliminacje do European Cosplay Gathering. Nasz kraj od wielu lat aktywnie i z sukcesami uczestniczy w tym konkursie. Czy w tym roku będzie podobnie? Przyjdź i przekonaj się sam. Oprócz eliminacji do ECG w programie mamy także standardowy konkurs Cosplay.

Kolejną większą atrakcją będzie występ japońskiej wokalistki, cosplayerki i modelki LeChat, która zaprezentuje przed wami covery najpopularniejszych kawałków z anime oraz Vocaloidów.

Jesteś fanem animowanych teledysków? Mamy coś dla Ciebie. Na Japaniconie odbędzie się finał Konkursu Teledysków Anime 2015. Konkurs został reaktywowany w zeszłym roku, a teraz będzie święcił wielkie sukcesy na Japaniconie. Przyjdź i zobacz, że także w Polsce wiele ludzi potrafi montować cudowne muzyczne klipy 

Bilety do kupienia na miejscu w cenach:
Bilet dwudniowy – 55 zł
Sobota – 40 zł
Niedziela – 25 zł

Po więcej informacji zapraszamy na:
- naszą stronę internetową: http://japanicon6.miohi.pl/
- wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/407307729454647/
Autor: kantellis
Tłumacz: kantellis
Źródło: http://japanicon6.miohi.pl/ / 2015-10-05 / Wydarzenia


Najnowsze komentarze: