AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Kilka ogłoszeń od Amphi Festival
Galerie:

Ostatnie tematy na forum:

Archiwum:

Na początek chcielibyśmy przedstawić wam, kolejnych czterech wykonawców, którzy wystąpią na Amphi Festival 2013
Są to:

BEN IVORY
TYSKE LUDDER
[X]-RX
CHRISTIAN VON ASTER


Dodatkowo informujemy, że tym samym tegoroczny line-up jest już prawie pełny. Do ogłoszenia został jeszcze tylko jeden artysta, zatem obserwujcie zmiany na naszej stronie bardzo uważnie!

Znamy również terminy pierwszych "before-parties", które odbywać się będą w całej Europie; i jak dotychczas, najwięcej z nich będzie miało miejsce w Niemczech. Po szczegółowe informacje i pełną rozpiskę wszystkich wydarzeń, zapraszamy na oficjalną, polską stronę Amphi Festival do zakładki Warm-up Parties.

Nie zabraknie również corocznej tradycji w postaci pre-party w "Alter Wartesaal" (19.07.2013). Tym razem zaprezentują się dla was:

DJ ELVIS (THE MEMPHIS)
DJ PETER C
DJ FRANK AHDAFI
DJ STEVE NAGHAVI (AND ONE)
CHRIS L. (AGONOIZE)


Impreza rozpocznie się o godzinie 19:00. Bilety w cenie: 4,00 € dla uczestników festiwalu i 8,00 € dla osób nie wybierających się na Amphi. Jako, że w ubiegłych latach bilety wyprzedawały się na pniu, Dj Elvis i jego ekipa ogłosili przedsprzedaż. Wejściówki możecie nabyć TU.

Ostatnia informacja, niezwiązana oficjalnie z organizatorami samego festiwalu, ale co roku ciesząca się dużym powodzeniem i licznym zainteresowaniem.
19.07.2013 od godziny 15:00, Marina Marisha i Natalia Le Fay zapraszają wszystkich chętnych na "Jardin de belle Époque – historic & dark-romantic picnic", który odbędzie się w Friedenspark. Dalsze informacje o tym evencie, znajdziecie pod adresem www.facebook.com/JardinDeBelleEpoque.
Autor: Artemistress
Tłumacz: morrigan
Źródło: www.amphi-festival.de/ / 2013-04-07 / Wydarzenia


Najnowsze komentarze: