AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Krzysztof Rakowski jurorem konkursu Gothic Room In Europe 2013!
Galerie:

Ostatnie tematy na forum:

Archiwum:

Bardzo miło jest nam poinformować o czwartej edycji konkursu GOTHIC ROOM IN EUROPE- FOR UNDERGROUND BANDS EDITION 2013.

Czwarta edycja konkursu jest skierowana do zespołów gotyckich i poruszających się w podobnej stylistyce. W konkursie mogą wziąć udział niezależne projekty ze wszystkich krajów, wykonujące muzykę w stylu: new wave, darkwave, post-punk, neo folk, industrial, ebm, synthpop, batcave, death rock, ethereal, gothic rock, cabaret, horror punk, medieval.

Z wyłączeniem:
  • muzyków profesjonalnych z minimum TRZEMA albumami wydanymi przez wytwórnie muzyczne.
  • zespołów nagrywających covery
  • grup grających metal
Dokładne zasady i formularz zgłoszeniowy są dostępne w lokalizacjach konkursu oraz na oficjalnej stronie.
Aplikacje muszą zostać przesłane poprzez stronę lub e-mail i muszą zawierać minimum 3 utwory (może to być link do np. reverbnation, soundcloud albo bandcamp, koniecznie z widgetem), materiały graficzne i biografię aplikującej grupy w wersji cyfrowej (można przesłać pliki bezpośrednio poprzez formularz rejestracyjny) albo z pomocą biura organizatorów:

Associazione Culturale Darkitalia
Via Locana 38
10143 Torino - Italy

Uczestnictwo w konkursie jest całkowicie bezpłatne, co pozwala na przyspieszenie procesu rejestracji. Rejestracja zespołu zostanie zatwierdzona tylko w sytuacji, jeśli w aplikacji zostaną zawarte następujące informacje: Nazwa zespołu, oficjalna strona (także myspace/facebook/itp.), nazwisko, telefon kontaktowy i adres e-mail zgłaszającego grupę, wykonywany gatunek muzyczny (wybrany z powyższej listy), preferowana lokalizacja koncertu, link do utworów (minimum trzech), biografia i zdjęcia.
Zgłoszenia można przesyłać drogą mailową na adres gothicroom@darkitalia.it (w tytule wiadomości: ‘Registration – Nazwa - Preferowana lokalizacja’) lub poprzez formularz online znajdujący się na stronie oficjalnej.

W składzie Jury zasiądą uznani muzycy i eksperci. Jesteśmy bardzo dumni mogąc zdradzić Wam już teraz, że jednym jurorów będzie Krzysztof Rakowski, główny organizator Festiwalu Castle Party!

Główną nagrodą dla zwycięskiej grupy jest możliwość wystąpienia na Moonlight Festiwalu we Włoszech oraz na Castle Party w 2013 roku!
Każdy zakwalifikowany zespół otrzyma własny profil (będzie to strona stworzona specjalnie dla niego, składająca się z biografii, zdjęć i utworów) na stronie organizatora, a najlepsze 35 składów zostaną uporządkowane w różnych miejscach według preferencji, jednak w przypadku nadmiernego zainteresowania z powodu umiejscowienia w jednej lokalizacji, zespoły z najwyższymi wynikami zostaną uprzywilejowane. Zwycięzcy wyłonieni w obszarach regionalnych zagrają ostatniego finałowego dnia. Grupy wyselekcjonowane z finałów regionalnych zostaną wyłonione poprzez ranking popularności na stronie internetowej, ale tylko 35 najlepszych projektów otrzyma możliwość zagrania na żywo.

Więcej informacji można uzyskać za pośrednictwem infolinii: 340.5760467 albo poprzez adres e-mail: gothicroom@darkitalia.it
Autor: NataliaElanor
Tłumacz: NataliaElanor
Źródło: materiały organizatora / 2013-01-08 / Aktualności


Najnowsze komentarze: