AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
M'Era Luna 2015
Galerie:

M'Era Luna Festival nadchodzi! Drodzy Fani, rozkład zespołów w postaci #mera15 dostępny jest jako aplikacja festiwalowa przez: http://www.meraluna.de/en/info/news/get-the-mera15-smartphone-app-now/. Line-Up section i prezentuje zespoły, które będą występować wraz z czasem ich pojawienia się na scenie, jak również kiedy najlepiej odwiedzić medieval market czy któryś z licznych sklepów na festiwalu. Po raz kolejny, większość stoisk otwarta będzie już od piątku wieczór!
Rozkład zespołów: jak zwykle, możliwe jest stworzenie własnego harmonogramu występów ulubionych artystów za pomocą strony internetowej festiwalu i zsynchronizowanie jej z oficjalną aplikacją festiwalową. Wystarczy kliknąć TUTAJ aby sprawdzić, kiedy Wasz ulubiony zespół wchodzi na scenę bądź kiedy ma miejsce dany odczyt. 
 
W sprzedaży wciąż są dzienne bilety: Bilety na dany dzień dostępne są w cenie 49,- € i są dobrym rozwiązaniem, jeśli chcecie przyjechać, ale nie możecie zostać przez cały weekend. Wystarczy kliknąć TUTAJ aby je zamówić.
 
Medieval Market: w piątkowy wieczór, popularny medieval market otwiera swoje podwoje oferując ekscytujący średniowieczny pakiet, który zawiera sztuczki, muzykę, tańce i dobra kulinarne! Co więcej, R-7 i Z-1 przyłączyli się do festiwalu aby uratować świat, a możecie ich spotkać zarówno na medieval market jak i terenach festiwalu – uważajcie!

Potwierdzone zespoły:
NIGHTWISH
ASP
ROB ZOMBIE
EINSTÜRZENDE NEUBAUTEN
BLUTENGEL
PHILLIP BOA AND THE VOODOOCLUB
MONO INC
SALTATIO MORTIS
APOPTYGMA BERZERK
L'ÂME IMMORTELLE
ANNE CLARK FEAT. HERRB
SUICIDE COMMANDO
JOACHIM WITT
DEATHSTARS
TANZWUT
ROTERSAND
IN STRICT CONFIDENCE
LORD OF THE LOST
NACHTMAHR
DOPE STARS INC.
AESTHETIC PERFECTION
ASSEMBLAGE 23
TYING TIFFANY
MERCIFUL NUNS
MELOTRON
ABSOLUTE BODY CONTROL
OST+FRONT
COPPELIUS
UNZUCHT
FROZEN PLASMA
TYSKE LUDDER
VERSENGOLD
THE OTHER
SCHWARZER ENGEL
SPIELBANN
NACHTGESCHREI
PRIVATE PACT
ELVELLON
Autor: hellium
Tłumacz: hellium
Źródło: M'Era Luna / 2015-07-28 / Wydarzenia


Najnowsze komentarze: