AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Nadchodzi siódma płyta IAMX - sprawdź daty koncertów!
Wykonawca:

Galerie:

Ostatnie tematy na forum:

Archiwum:

Jeden z najpopularniejszych projektów ostatnich lat, IAMX, właśnie zapowiedział datę premiery najnowszej płyty oraz trasy na 2018 rok. Zobacz, gdzie zagrają!
Alive In New Light to już siódma propozycja projektu IAMX, cudownego dziecka Chrisa Cornera. Tym razem lider zdecydował się na współpracę z legendarną tatuatorką i artystką wizualną Kat Von D - jaka będzie jej rola na najnowszej płycie, dowiemy się już 2 lutego 2018 roku, na kiedy zapowiedziano datę premiery krążka. 

Ruszył już pre-order Alive In New Light - do kupienia TUTAJ >>>

Zapowiedziano również pierwsze daty tournee w 2018 roku - lista jest wciąż aktualizowana, i choć na mapie trasy jeszcze nie ma Polski to niewątpliwe, że wkrótce się pojawi. Sprawdzajcie koniecznie!

IAMX tour 2018 - sprawdź daty i kup bilety TUTAJ >>>

IAMX, solowy projekt Chrisa Cornera, rozpoczął swoją historię w 2004 roku płytą Kiss&Swallow. Autor projektu niejednokrotnie przyznawał, że IAMX jest jego osobistą terapią i narzędziem komunikacji ze światem, co słychać w jego muzyce - niespotykanej autentyczności i głębi kompozycji, zarówno w warstwie muzycznej, jak i tekstowej, mógłby pozazdrościć niejeden współczesny artysta dowolnej branży i gatunku. Jeśli jeszcze nie zbłądziłeś na koncert IAMX, już wkrótce będziesz miał okazję się wybrać! 
Autor: Jenna_Malique
Źródło: / 2018-01-09 / Aktualności


Najnowsze komentarze: