AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Niezwykłe nowiny od Amphi Festival! Call the Ship to Port!
Galerie:

Ostatnie tematy na forum:

Archiwum:

To będzie noc godna zapamiętania. Organizatorzy Amphi Festival przygotowują prawdziwą gratkę, dla 1111 największych fanów wydarzenia.
Dla niektórych uczestników przyszłorocznej edycji Amphi Festival, zabawa zacznie się dzień wcześniej. I to na statku! 90,3 metrów długości i 19,3 metrów szerokości - oto MS RHEINENERGIE!
Ci z Was, którzy zdecydują się nabyć jeden z limitowanych boxów, dostaną wejściówkę na tę fantastyczną imprezę i tym samym wycieczkę wzdłuż Renu.

Wieczór rozpocznie pianista, Lars Arnold, znany również jako CLASSIC & DEPECHE. Dokona własnej, klasycznej interpretacji doskonale znanych hitów Depeche Mode.

Następnie scenę podbije WELLE: ERDBALL, ze specjalną transmisją, nazwaną "Throwback Minimal C=64 – A journey to the beginning". Panowie H.O.N.E.Y. i A.L.F. będą obchodzić 20-lecie istnienia zespołu i właśnie dlatego zagrają dla Was specjalnie wyselekcjonowane, wczesne utwory z ich dorobku. Usłyszycie je tylko i wyłącznie na MS RHEINENERGIE!

Podczas gdy WELLE: ERDBALL pokaże się na oficjalnej scenie festiwalu, jest jeden zespół, który wystąpi jedynie podczas tej magicznej wycieczki. A będzie to COVENANT!

Jak nikt inny z gatunku electro, COVENANT doskonale wie jak połączyć współczesny beat z eleganckim brzmieniem. Tworząc swój hit "Call The Ships To Port", stali się absolutnym must-play na każdej wartościowej imprezie. Zainspirowani tymże utworem, organizatorzy nie mogliby być bardziej szczęśliwi, że gościć będą na scenie samego Eskil Simonssona.

Afterparty poprowadzi DJ H.O.N.E.Y!

Po wszelkie informacje dotyczące boxów i zasad uczestnictwa, zapraszamy na amphi-festival.alternation.pl/

Autor: Artemistress
Tłumacz: Artemistress
Źródło: www.amphi-festival.de / 2012-10-12 / Wydarzenia


Najnowsze komentarze: