AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Noisuf-X -Warning
Wykonawca:

Galerie:

Ostatnie tematy na forum:

Archiwum:

UWAGA, nadchodzi atak. UWAGA! 2 luty to data premiery najnowszego albumu Noisuf-X - "Warning". Noc jest tak cicha i spokojna, ale Ty wciąż będziesz musiał tańczyć, bo to jedyna droga, kiedy WARNING dotrze i opanuje Twoje kanały słuchowe.

ProNoize porywa bez litości po raz kolejny -13 Electro / Industrialnych uderzeń (z Tinnitus 2K13), którym obce jest jakiekolwiek miłosierdzie czy litość. BĄDŹ PRZYGOTOWANY na atak w każdej chwili! Krążek można zamawiać poprzez www.beats.de i X-FUSION MUSIC PRODUCTION.

Tracklista:

01. Scary Looking Thing
02. Du Musst Tanzen [Oh Süsses Lied]
03. WTF? [What the Funk]
04. Aftermath
05. Tinnitus 2k13
06. Warning
07. Klick Klick
08. Whatever It Is
09. Joking ;-)
10. The Machine
11. Humourless Men
12. Stomp'n'Roll
13. EndgegnerAutor: NataliaElanor
Tłumacz: NataliaElanor
Źródło: https://www.facebook.com/NOISUFXofficial / 2013-01-19 / Aktualności


Najnowsze komentarze:


Krzysztof Cieslak

Krzysztof Cieslak
Napisano: 2013-03-16 05:31:00
Witam

Niestety rozczarowałem się nową płytą Noisuf-X "Warnning" ponieważ aż z 13 utworów dwa tylko są dobre i mam na myśli ( 01. Scary Looking Thing ) i ( 06. Warning ), a reszta to po prostu przeciętniaki które stanowią chyba wypełniacz bo zabrakło pomysłu na dobra płytę. To już lepsza płyta była Noisuf-X - ''Excessive Extension'', która miała nie więcej tyle samo utworów tylko z tą różnicą, że Excessive Extension miało więcej fajnych i ciekawszych utworów, niż najnowsza płyta tego samego muzyka.