AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Omega Lithium - Kinetik


Czytano: 1791 razy

75%


Wykonawca:

Katalog płyt:
"Kinetik" - jest nową kreacja wschodnio-europejskiego kwartetu Omega Lithium, który albumem z 2010 roku "Dreams in Formaline" zgarnął kilka czołowych odznaczeń sceny gotycko-metalowej. Nowy albym zawiera jedenaście głośnych, świeżych, energicznych i bezpośrednich utworów, które zostały stworzone dla Ciebie przez zespół odpowiedzialny za takie produkcje jak: Rammstein, Guano Apes, Siddharta i wiele więcej! Rezultat brzmi świeżo, dynamicznie i przeszywa na wskroś. Muzycy odrzucili cały balast za burtę, koncentrując się na elementach zasadniczych.
Pierwszy utwór "Colossus" otwiera bramę czegoś dużego: dźwięk gotyckiego metalu, który dotyka duszy słuchacza.
Podróż we wnętrze tej muzyki prowadzona przez electro-metalowe akcenty zaprasza Cię do "Dance With Me" i "Strip me", stopniowo doświadczając uczucia odchodzącego pragnienia.
"Time of Change" jest blisko, robisz to ponownie: otrzymujesz nową drogę by pojąć świat.
"Kinetik" to piosenka, która daje tytuł albumowi i jest jego "biciem serca". Nie wszystko jest uczciwe, więc w bitwie z życiowymi problemami jest moment gdy możesz odmówić zbawienia swojej duszy. Odwieczne pytanie o bogów, idea pełnej mocy potrzebuje przerwy, i na koniec z marszu "Cut Forever" w "Wind"
Zespół prezentuje nam ostatnie nagranie zatytułowane "Pjesma" i treściwie zamyka płytę, której jasne motto brzmi: Muzyka znaczy Kinetik!

Tracklista:

01. Colossus
02. Dance With Me
03. Strip Me
04. Time Of Change
05. Kinetik
06. Salvation Refused
07. I Am God
08. Breaking
09. Cut Forget
10. Wind
11. Pjesma
12. Kinetik (Mechanic Remix)
Autor:
Tłumacz: Closter
Data dodania: 2012-06-25 / Recenzje muzyki
Najnowsze komentarze: