AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Ost+Front
Dyskografia:

Zobacz zdjęcia:

Podobni wykonawcy:

Ost+Front
Ost+Front na M'era Luna 2015

Ost+Front
Ost+Front na M'era Luna 2015

Kraj:
Niemcy / Germany

Data powstania:
2008

Gatunek muzyczny:
Gothic, industrial, industrial metal, metal

WWW:
http://www.ostfront.tv/
https://www.facebook.com/ostfrontberlin

Skład zespołu:

Herrmann Ostfront
Otto Schmalzmann
Siegfried Helm
Wilhelm Rotlauf
Eva Edelweiß
Fritz Knacker


 

Biografia:

Ost+Front maszerują! Ze ścianą gitar, mocną elektroniką i wyglądem gdzieś pomiędzy Hellraiserem a Mad Maxem, horda pochodząca z Berlina wyruszyła aby podgrzać od podstaw teutońską scenę metalową. 

Ost+Front nie boją się obrażać nikogo i każdego, oni zamierzają spolaryzować scenę i pociągnąć sprawy o jeden krok dalej tam, gdzie inne grupy się wycofują. Celem nie jest prowokacja sama w sobie, jednak… Ost+Front zamierza uderzyć dokładnie tam gdzie boli i odwzorować społeczeństwo niczym zaśmiewający się błazen z piekła rodem.

“Ave Maria” jest dźwiękową krucjatą zawierającą utwory, które są ostre i chwytliwe: głośne, brutalne, szczere, niewygodne, a przy tym nie można im się oprzeć. Niczym burza z piorunami wymierzona w muzykę, Ost+Front prezentują siebie jako złego brata znanej niemieckiej kapeli, która ponownie spopularyzowała wybrzmiewające “r” i zabiera nas w apokaliptyczny świat maskarady, nienawiści, pogardy i zuchwałych grzechów ciała. Strzeżcie się! “Ave Maria” może was urazić. “Ave Maria” wkradnie się pod waszą skórę. “Ave Maria” sprawi, że będziecie kwestionować to, w co wierzycie. Pokochacie ją!