AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Peter Gabriel w Łodzi
Galerie:

Ostatnie tematy na forum:

Archiwum:

Peter Gabriel, legenda muzyki drugiej połowy XX wieku, wystąpi 12 Maja 2014 w łódzkiej Atlas Arenie, wykonując w całości swój wybitny solowy album " So ".
W 25 rocznicę wydania multi- platynowego albumu "So" Peter Gabriel wyrusza w trasę wraz z zespołem, który towarzyszył mu przeszło 25 lat temu. Będziemy mieli okazję usłyszeć kultowy album "So" w całości. Zapowiada się niezapomniany koncert, prezentujący fantastyczną karierę wokalisty.


Opisując "So", Gabriel, podkreśla m.in, że album jest hołdem dla muzyki, przy której się wychował - hołdem dla soulu i bluesa. Tworząc i grając "So" Peter Gabriel stał się świadomym, spełnionym artystą, artystą kultowym w swoim nurcie, a album "So" jest uznawany za stałą, ponadczasową ideę.
25 rocznica wydania "So" i celebrujący tę rocznicę koncert jest okazją do podziwiania Petera Gabriela za jego ponadczasowe utwory tworzące historię. Jest okazją do zanurzenia się w ujmującej muzyce z bogatym brzmieniem, muzyce znakomitej, wynoszącej Gabriela do poziomu gwiazdy popkultury.

"Czas pozostawia niezatarte piętno na wszystkim. Gdy ponownie odwiedzisz swoją przeszłość nie możesz w niej już żyć, ale możesz nią poruszać, otwierać stare wspomnienia, a czasem nawet złapać zapach miejsca, w którym kiedyś mieszkałeś ". Peter Gabriel

Bilety dostępne na www.livenation.pl  w cenach:

Trybuny 220 PLN - 286 PLN
GC EE 330 PLN *
GC 242 PLN
Płyta 187 PLN
Niepełnosprawni 187 PLN


*golden circle early entrance:
To oferta dla prawdziwych fanów! Bilet GC EE daje Ci możliwość wcześniejszego wejścia na teren imprezy poprzez specjalnie wydzieloną bramkę. Oferta dostępna tylko w sprzedaży internetowej.
Do posiadaczy biletów EE, szczegóły wysłąne zostaną mailem.

Bilety VIP dostępne tutaj.

Bilety dla fan clubu dostępne od 5 listopada 2013 na oficjalnej stronie artysty petergabriel.com.
Autor: Artemistress
Tłumacz: Artemistress
Źródło: @ / materiały promocyjne organizatora / 2013-12-05 / Wydarzenia


Najnowsze komentarze: