AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Peter Murphy z Bauhaus aresztowany za ucieczkę z miejsca wypadku i posiadanie metamfetaminy!
Galerie:

Ostatnie tematy na forum:

Archiwum:

Peter Murphy, frontman brytyjskiej gothic rockowej formacji Bauhaus, został w ten weekend aresztowany po rzekomym uderzeniu w tył samochodu w miejscowości Glendale i ucieczce do Los Angeles. Murphy zranił kierowcę pojazdu, w który uderzył. Naoczny świadek pojechał za nim, ponieważ "obawiał się, że Murphy mógłby swoją jazdą pozbawić kogoś życia".


Kiedy Murphy został aresztowany w Lose Angeles, sprawiał wrażenie "bardzo zdezorientowanego" i nie był w stanie podać konkretnej daty ani godziny. Twierdził, że nic nie pił - powiedział, że wziął jedynie swój lek antydepresyjny i przez to jego reakcje były opóźnione – jednak policjanci znaleźli woreczek, bynajmniej nie zawierający antydepresantów, a narkotyki, prawdopodobnie metamfetaminę. Murphy zaprzeczył, że należały do niego.

Murphy wciąż pozostaje zatrzymany, a wysokość kaucji ustalono na 500.000 dolarów, postawiono mu zarzuty "spowodowania wypadku podczas jazdy pojazdem będąc pod wpływem narkotyków lub alkoholu, ucieczki z miejsca wypadku, i posiadania metamfetaminy."

Według oficjalnej strony grupy Bauhaus, Murphy miał udać się na bardzo długą "Mr Moonlight Tour" z okazji trzydziestopięciolecia grupy Bauhaus. "Postanowiłem, że teraz nadszedł właściwy moment, aby w końcu ofiarować czyste doświadczenie Bauhausu w ramach jednej światowej trasy – Mr. Moonght Tour. Mr. Moonlight jest jak najbardziej żywy i ma się dobrze, nie wątpcie w to."


Autor: NataliaElanor
Tłumacz: NataliaElanor
Źródło: www.pitchfork.com / 2013-03-20 / Aktualności


Najnowsze komentarze: