AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Suicide Commando - When Evil Speaks
Wykonawca:

Galerie:

Ostatnie tematy na forum:

Archiwum:

Legendarna i otoczona swoistym kultem, electro-industrialna formacja Suicide Commando, powraca z nowym albumem "When Evil Speaks", stanowiącym jedną z najmocniejszych pozycji w dyskografii grupy.
Nieistotne, czy mamy tu jazdę i stworzone wręcz na parkiet beaty z "When Evil Speaks" oraz pochodzący z niego hit "Attention Whore", czy wrzące, noszące w sobie groźbę kawałki, takie jak "Cut_Bleed_Eviscerate" czy "Monster", Suicide Commando Johana Van Roya jest w szczytowej formie w tworzeniu swoich nowych dzieł.

Album wychodzi 3 maja w Europie nakładem Out Of Line Records, a w pozostałej części świata ukaże się 14 maja pod szyldem Metropolis Records."When evil speaks" ukaże się na terenie Europy w trzech wersjach:
- w standardowej wersji CD,
-w limitowanej edycji DVD w digipaku, zawierającej CD "when evil speaks" wraz z bonusową płytą z remiksami "when hate prevails",
- w specjalnym, limitowanym boxsecie, składającym się z obydwu wymienionych płyt oraz z trzeciego CD, na którym znalazły się nagrania z występu na żywo w ramach vintage setu, zagranego w Holandii w zeszłym roku.

Grupa potwierdziła także niedawno, swój udział w tegorocznym Wave Gotik Treffen. Suicide Commando wystąpi 19 maja w Lipsku i zapowiada, że w ramach swojego vintage setu, zagra utwory pochodzące wyłącznie z dwóch pierwszych albumów.Tracklista:

01. Feeding My Inner Hate
02. Cut_Bleed_Eviscerate
03. My Blasphemy
04. When Evil Speaks
05. Monster
06. Attention Whore
07. Repent or Perish
08. In Guns We Trust
09. Time (Rewind)
10. Unterwelt
11. Evacuate (Where's The Exit Remix)
12. Song of No TomorrowAutor: NataliaElanor
Tłumacz: NataliaElanor
Źródło: http://www.outoflineshop.de / 2013-03-10 / Aktualności


Najnowsze komentarze: