AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Trentemøller
Trentemøller - Poznan, Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu
Rozpoczęcie: Poniedziałek 2017-02-06 19:00
Zakończenie: Poniedziałek 2017-02-06 22:00
Wstęp: 105 / 120 zł
Www: Zobacz
Autor: kantellis
Kategoria: Koncert
Miejsce:Poland, Poznan, Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu (ul. Św. Marcin 80/82)
Data: 2017-02-06 (poniedziałek)
Miasto: Poznań
Miejsce: Sala Wielka CK Zamek
Ceny biletów: 105 / 120 zł
Miejsca zakupu: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl, www.bilety24.pl, Going. oraz sklepy sieci Empik, Media Markt, Saturn i kasa CK Zamek.

Rozpiska czasowa:
19:00 - otwarcie drzwi
20:00 - TOM And His Computer
21:00 - Trentemøller

Zmiana miejsca koncertu! Z przyczyn technicznych koncert zostaje przeniesiony z Hali nr 2 MTP do Sali Wielkiej w CK Zamek! Bilety zakupione na koncert na hali nr 2 MTP zachowują ważność!

Agencja Go Ahead i CK Zamek zapraszają na koncert Trentemøller! Występ odbędzie się 6 lutego w Poznaniu, w Sali Wielkiej CK Zamek! Trentemøller słynie z wyjątkowych występów na żywo, zarówno muzycznie, jak i wizualnie. Nie mamy wątpliwości, że nadchodząca trasa tylko was w tym upewni!

Trentemøller słynie z wyjątkowych występów na żywo, zarówno muzycznie, jak i wizualnie. Nie mamy wątpliwości, że nadchodząca trasa tylko was w tym upewni!
Kopenhaski muzyk Anders Trentemøller tworząc muzykę z pogranicza indie i elektroniki, stał się jedną z kluczowych postaci w świecie współczesnej muzyki. W 2006 roku nagrał przełomowy, debiutancki album "The Last Resort". Liczne nominacje krążka do tytułu albumu roku sprawiły, że artysta stał się rozpoznawalny na całym świecie. W 2007 roku Trentemøller utworzył live band, z którym do tej pory zagrał ponad 300 koncertów na całym świecie. Kolejne albumy, "Into The Great Wide Yonder" z 2010 roku I "Lost" z 2013 pogłębiały tylko uznanie fanów I krytyków. W ostatnich latach artysta współpracował m.in. z Depeche Mode, Mobym czy Röyksopp, a jego kompozycje mogliście usłyszeć w filmie "Skóra w której żyję" Pedro Almodóvara. We wrześniu tego roku Trentemøller wydał pod szyldem własnej wytwórni In My Room czwarty długogrający album, zatytułowany "Fixion". W najnowszym wydawnictwie Duńczyk zachwyca eklektycznymi brzmieniami, od The Cure po taneczne basy. Na płycie nie brakuje również kobiecych wokali – w dwóch kawałkach usłyszeć można Jehnny Beth, wokalistkę Savages.
Koncerty w Polsce będą niepowtarzalną okazją, by zobaczyć i usłyszeć na żywo utwory z najnowszej płyty w wykonaniu pięcioosobowego składu!