AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
VNV Nation - FuturePerfect


Czytano: 3997 razy

95%


Wykonawca:

Galerie:

Katalog płyt:
Ostatnie tematy na forum:

Irlandzko / angielski duet VNV Nation uporczywie rósł w siłę w ciągu ostatnich kilku lat, stając się potęgą alternatywnego rocka elektronicznego i scen industrialnych. Ich niepowtarzalne brzmienie łączy wpływy współczesnej muzyki elektronicznej, indie, rocka, podziemną scenę muzyki tanecznej jak i industrial z lat 80-tych, z tematycznymi tekstami i inspirującym, emocjonalnym wokalem.

Jeżeli istnieje jedna rzecz, którą można zauważyć odnośnie tego duetu, jest to zdecydowanie to, że bardzo dobrze przekazuje emocje z odpowiednią mocą. W połączeniu ze wspaniałymi obrazami sprawia to, że nie ma nic dziwnego, iż udało im się dotrzeć do obecnego punktu. Na przykład "Holding On" ma wspaniałą linię fortepianu, teksty i melodię, wraz z genialną energią o zabarwieniu poczucia samotności, które będąc tak dostępnym dla ludzi, czyni je bardziej przyjemnym. "Airships" to kolejny znaczący utwór na tym albumie, z jasnymi syntezatorami wprawiającymi w dobre samopoczucie. Melodie, jak również energia jest budująca. "Liebestod" pokazuje ich zdolność do komponowania kawałków, będąc również wspaniałym utworem muzycznym. To wydawnictwo ma piękne utwory, ciężkie taneczne bity, jak w "Structure" i "Electronaut". Kilka utworów zawiera również pewien rodzaj przyszłościowych uczuć - lub przynajmniej nadziei na przyszłość.

W przeszłości polecałam już wcześniej ten album ludziom i wciąż będę to robić. Nawet prawie 10 lat później wciąż kocham ten album. Ma bardzo dobrze zbalansowaną mieszankę tanecznych utworów, oszałamiające syntezatory i relaksujące melodie. A wszystko to w połączeniu z ich wyobraźnią i niesamowitą zdolnością do przekazywania emocji.

Tracklista:

01. Foreword
02. Epicentre
03. Electronaut
04. Liebestod
05. Holding On
06. Carbon
07. Genesis
08. Structure
09. Fearless
10. 4am
11. Beloved
12. Airships
Autor:
Tłumacz: hellium
Data dodania: 2012-03-07 / Recenzje muzyki


Inne artykuły:
Najnowsze komentarze: