AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Warszawskie Targi Fantastyki - Zima 2015
Ostatnie tematy na forum:

! WYDARZENIE PATRONOWANE !

Warszawskie Targi Fantastyki - Zima 2015 - Warsaw, BABKA do wynajęcia
Rozpoczęcie: Sobota 2015-11-28 10:00
Zakończenie: Sobota 2015-11-28 20:00
Wstęp: Pay What You Want
Www: Zobacz
Autor: Auguratrix
Kategoria: Impreza
Miejsce:Poland, Warsaw, BABKA do wynajęcia (Młocińska 5/7)
Warszawskie Targi Fantastyki powstały z myślą o wszystkich, którzy kochają fantastykę. Chcemy Wam pokazać, że książki, filmy, komiksy, gry – są super! Ale poza nimi jest mnóstwo innych dziedzin, które są inspirowane fantastyką. Że tak na prawdę jedyne co nas ogranicza to nasz własny umysł.

Podczas targów będziecie mogli obejrzeć asortyment wielu różnych firm związanych z fantastyką (spis znajdziecie na stronie internetowej w dziale "Wystawcy")

Poza samymi wystawcami czekają na Was różne atrakcje! W specjalnej sali będą się odbywać spotkania z autorami, wystawcami, którzy opowiedzą o swojej pracy, pasji, pomysłach, a przede wszystkim o tym czym dla nich jest fantastyka. Do waszej dyspozycji oddamy też gamesroom, gdzie będziecie mogli przetestować najnowsze gry. Pamiętamy, że fantastą się jest od urodzenia, więc specjalnie dla najmłodszych będziemy mieli "Kids Zone", więc nie wahajcie się przychodzić z pociechami w każdym wieku!:)

Oficjalnie jesteśmy też wydarzeniem partnerskim konwentu Polcon 2016. W ramach tej współpracy to właśnie Polcon zajmie się u nas strefą gości i literatury.

Oczywiście to nie wszystko co dla Was szykujemy! Śledźcie naszą stronę i facebooka i bądźcie na bieżąco!

Jesteśmy pierwszą imprezą w Polsce, której biletowanie działa na zasadach "Pay What You Want", co oznacza, że za wejściówkę zapłacisz tyle ile uważasz. To nie żart:) Zdecydowaliśmy się na to rozwiązanie, ponieważ daje dużo większą swobodę, możliwość większego zaangażowania i wpływu na rozwój naszej imprezy.

Termin: 28 listopada 2015
Miejsce: BABKA do wynajęcia
ul. Młocińska 5/7, Warszawa
(tuż obok ronda Radosława i CH Arkadia)