AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Weekend Toruńskiej Fantastyki
Galerie:

Archiwum:

Zapraszamy na Weekend Toruńskiej Fantastyki - 1-2.02.2013
http://www.facebook.com/weekendfantastyki

Jeżeli jesteś fanem szeroko pojętej fantastyki, interesujesz się Japonią, mangą i anime, lubisz pograć czasem w gry planszowe czy karciane albo sesje RPG czy LARPy, to wydarzenie jest właśnie dla Ciebie!
 
W dniach 1-2 lutego 2014 w Toruniu odbędzie się Weekend Toruńskiej Fantastyki. Jest to inicjatywa Stowarzyszenia "Thorn", która ma za zadanie umilić wszystkim toruńskim fanom gier, fantastyki oraz mangi i anime oczekiwanie na Copernicon 2014, a przy okazji ma szanse na stałe zagościć w kalendarzu toruńskich imprez. Rok temu wydarzenie to nosiło nazwę Toruńskiego Weekend Fantastycznego. 5

Dzięki bliskiej współpracy z Młodzieżowym Domem Kultury, impreza odbywać będzie się właśnie tam, na terenie zabytkowej toruńskiej Starówki. Przyjętą formułą tego typu wydarzeń jest równoległe prowadzenie kilku bloków programowych. W tym roku podczas Dni Fantastyki odbędzie się blisko 150 godzin programu.

Koszt imprezy wynosić będzie 20 złotych (10 złotych od dnia).
Dodatkowe 5 złotych będzie można uiścić, aby uzyskać możliwość noclegu na wspólnej sali gimnastycznej, nie więcej niż 40 metrów od miejsca konwentu ;)
Autor: Closter
Tłumacz: Closter
Źródło: https://www.facebook.com/events/1384692205084732/?ref_newsfeed_story_type=regular / 2014-01-21 / Wydarzenia


Najnowsze komentarze: