AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Within Temptation w Polsce!
Galerie:

Ostatnie tematy na forum:

Archiwum:

Agencja Go Ahead z przyjemnością zaprasza na dwa koncerty grupy Within Temptation! Zespół wystąpi 8 marca 2014 r. w Sali Ziemi MTP w Poznaniu oraz dzień później, 9 marca, na warszawskim Torwarze.

27 września ukazała się EPka "Paradise (What About Us?)". Jest to pierwszy premierowy materiał zespołu od 2011 roku, w którym ukazał się album "The Unforgiving". W nagraniu tytułowego "Paradise" uczestniczyła fińska wokalistka, była liderka zespołu Nightwish - Tarja Turunen – wcześniej postrzegana jako jedna z największych konkurentek Sharon den Adel z Within Temptation. Obie panie świetnie porozumiały się jednak we wspólnym numerze i współpracę wspominają jako ciekawe doświadczenie. Na EPce oprócz singlowego "Paradise" znajdą się 3 dodatkowe utwory – wersje demo nowych kawałków, napisanych na kolejną, pełnowymiarową płytę zespołu ("Let Us Burn", "Silver Moonlight" i "Dog Days").

Muzycy zapowiadają, że duet z Tarją to nie koniec niespodzianek – na nowej płycie Within Temptation pojawić ma się więcej zaskakujących gości. Premiera albumu planowana jest na styczeń 2014 roku.
26 lutego 2014 zespół rozpoczyna swoją trasę koncertową występem w Helsinkach. W Polsce zjawi się już na początku marca.

Bilety dostępne od 20 września poprzez: www.go-ahead.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro. pl, www.eventim. pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt i Saturn.
Autor: Artemistress
Tłumacz: Artemistress
Źródło: materiały promocyjne organizatora/@ / 2013-11-26 / Wydarzenia


Najnowsze komentarze: