AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Wydarzenia AlterNation - Najnowsze aktualizacje

Infest 2016 potwierdzony!

2015-09-08 (Wydarzenia)

Dźwięki tegorocznego festiwalu Infest wciąż rozbrzmiewały w holach uniwersytetu w Bradford, UK, kiedy przyszłoroczna edycja została potwierdzona przez jego organizatorów.

XIV Wrocław Industrial Festival

2015-09-04 (Wydarzenia)

Wrocław Industrial Festival w tym roku odbędzie się już po raz czternasty i ponownie na kilka listopadowych dni Wrocław stanie się platformą spotkań i wymiany informacji i doświadczeń dla fanów i artystów z całego świata. Jak co roku na scenie klimatycznej Sali Gotyckiej, mieszczącej się w średniowiecznym budynku byłego klasztoru przy ulicy Purkyniego 1, wystąpią zarówno uznani muzycy, którzy kładli podwaliny pod rozwój gatunku, jak i młodzi artyści, nie bojący się wprowadzać do industrialnej estetyki świeżych pomysłów. 

Artrosis trasa koncertowa

2015-09-01 (Wydarzenia)

Artrosis ogłasza jesienną trasę koncertową promującą album "Odi Et Amo".

Folk Metal Crusade 2015, GRAI & Netherfell

2015-08-26 (Wydarzenia)

29 sierpnia 2015 występem między innymi GRAI - folkowo metalowego zespołu z Rosji oraz Netherfell na Festiwalu Kultury Słowian STADO rozpocznie się trwająca pełne dwa tygodnie trasa okraszona wymowną nazwą Folk Metal Crusade 2015 part II. Armia ludowo-ekstremalnych muzyków przetoczy się przez prawie całą Polskę nawracając słuchaczy na połączenie folkloru z cięższymi brzmieniami. Na czele wyprawy, tak jak to miało miejsce dokładnie rok wcześniej, staną wspomnieni Rosjanie z GRAI z dwoma pięknymi białogłowymi w składzie, towarzyszyć im tym razem będą bezkompromisowi folkmetalowcy z Krakowa – Netherfell. W poszczególnych lokalizacjach wspierać tę dwójkę będą Black Velvet Band, Diaboł Boruta, Othalan, Open Access i wiele innych.

Apocalyptica w Krakowie - zmiana miejsca!

2015-08-25 (Wydarzenia)

Firma Galicja Productions uprzejmie informuje o zmianie miejsca koncertu zespołu Apocalyptica w Krakowie. Ze względu na konieczność wykonania pilnego remontu w Teatrze Łaźnia Nowa, koncert zostaje przeniesiony na Halę Wisły (ul. Reymonta 22). Wszystkie wcześniej zakupione bilety na koncert zachowują ważność.
 

M'Era Luna 2015

2015-07-28 (Wydarzenia)

M'Era Luna Festival nadchodzi! Drodzy Fani, rozkład zespołów w postaci #mera15 dostępny jest jako aplikacja festiwalowa przez: http://www.meraluna.de/en/info/news/get-the-mera15-smartphone-app-now/. Line-Up section i prezentuje zespoły, które będą występować wraz z czasem ich pojawienia się na scenie, jak również kiedy najlepiej odwiedzić medieval market czy któryś z licznych sklepów na festiwalu. Po raz kolejny, większość stoisk otwarta będzie już od piątku wieczór!


Strony:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 >> >]