AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Wydarzenia AlterNation - Najnowsze aktualizacje

Warsaw Dark Electro Festival

2015-09-11 (Wydarzenia)

Agencja HQ44 oraz klub Progresja z przyjemnością zapraszają na pierwszą edycję Warsaw Dark Electro Festival.
Lineup festiwalu zapowiada się wyśmienicie, będziecie mogli zobaczyć Covenant, Mesh, Haujobb, Solar fake, Klangstabil oraz [:SITD:].

Koncert Spiritual Front ODWOŁANY!

2015-09-10 (Wydarzenia)

Niestety koncert Spiritual Front planowany na 19 września 2015 musi zostać odwołany z powodów zdrowotnych jednego z członków formacji, poniżej oficjalne oświadczenie od zespołu:

Infest 2016 potwierdzony!

2015-09-08 (Wydarzenia)

Dźwięki tegorocznego festiwalu Infest wciąż rozbrzmiewały w holach uniwersytetu w Bradford, UK, kiedy przyszłoroczna edycja została potwierdzona przez jego organizatorów.

XIV Wrocław Industrial Festival

2015-09-04 (Wydarzenia)

Wrocław Industrial Festival w tym roku odbędzie się już po raz czternasty i ponownie na kilka listopadowych dni Wrocław stanie się platformą spotkań i wymiany informacji i doświadczeń dla fanów i artystów z całego świata. Jak co roku na scenie klimatycznej Sali Gotyckiej, mieszczącej się w średniowiecznym budynku byłego klasztoru przy ulicy Purkyniego 1, wystąpią zarówno uznani muzycy, którzy kładli podwaliny pod rozwój gatunku, jak i młodzi artyści, nie bojący się wprowadzać do industrialnej estetyki świeżych pomysłów. 

Artrosis trasa koncertowa

2015-09-01 (Wydarzenia)

Artrosis ogłasza jesienną trasę koncertową promującą album "Odi Et Amo".

Folk Metal Crusade 2015, GRAI & Netherfell

2015-08-26 (Wydarzenia)

29 sierpnia 2015 występem między innymi GRAI - folkowo metalowego zespołu z Rosji oraz Netherfell na Festiwalu Kultury Słowian STADO rozpocznie się trwająca pełne dwa tygodnie trasa okraszona wymowną nazwą Folk Metal Crusade 2015 part II. Armia ludowo-ekstremalnych muzyków przetoczy się przez prawie całą Polskę nawracając słuchaczy na połączenie folkloru z cięższymi brzmieniami. Na czele wyprawy, tak jak to miało miejsce dokładnie rok wcześniej, staną wspomnieni Rosjanie z GRAI z dwoma pięknymi białogłowymi w składzie, towarzyszyć im tym razem będą bezkompromisowi folkmetalowcy z Krakowa – Netherfell. W poszczególnych lokalizacjach wspierać tę dwójkę będą Black Velvet Band, Diaboł Boruta, Othalan, Open Access i wiele innych.


Strony:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 >> >]