AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Wydarzenia AlterNation - Najnowsze aktualizacje

Apocalyptica w Krakowie - zmiana miejsca!

2015-08-25 (Wydarzenia)

Firma Galicja Productions uprzejmie informuje o zmianie miejsca koncertu zespołu Apocalyptica w Krakowie. Ze względu na konieczność wykonania pilnego remontu w Teatrze Łaźnia Nowa, koncert zostaje przeniesiony na Halę Wisły (ul. Reymonta 22). Wszystkie wcześniej zakupione bilety na koncert zachowują ważność.
 

M'Era Luna 2015

2015-07-28 (Wydarzenia)

M'Era Luna Festival nadchodzi! Drodzy Fani, rozkład zespołów w postaci #mera15 dostępny jest jako aplikacja festiwalowa przez: http://www.meraluna.de/en/info/news/get-the-mera15-smartphone-app-now/. Line-Up section i prezentuje zespoły, które będą występować wraz z czasem ich pojawienia się na scenie, jak również kiedy najlepiej odwiedzić medieval market czy któryś z licznych sklepów na festiwalu. Po raz kolejny, większość stoisk otwarta będzie już od piątku wieczór!

Amphi Festival 2015

2015-07-17 (Wydarzenia)

Drodzy Fani Amphi, przedsprzedaż biletów na Amphi Festival 2015 została wyczerpana! Oczywiście, wszystkie przesłane zamówienia zostaną sprocesowane i dostarczone. W związku z niesłabnącym zainteresowaniem, możliwa jest rezerwacja online dla kontyngentu box-office. Skorzystajcie z okazji i zarezerwujcie bilety na weekend z Amphi Festival i dzienne bilety wstępu w cenie box-office poprzez rezerwację na: http://www.amphi-festival.de/2015/kartenreservierung.html. Oferta jest dostępna do wyczerpania zapasów.

Controlled Collapse – No Name Tour 2015

2015-06-26 (Wydarzenia)

Controlled Collapse, łódzki projekt elektro-industrialny powraca na scenę! Od połowy lipca do połowy sierpnia, ten, najbardziej rozpoznawalny zagranicą polski projekt sceny dark-independent będzie grał jako gość specjalny przed Combichrist na trasie po Europie. Jest to o tyle ciekawa informacja, że Controlled Collapse jest pierwszym polskim zespołem, który ma możliwość zagrania takiej trasy. Koncerty obejmą miasta w Niemczech, Wielkiej Brytanii oraz Holandii. Zespół niestety nie zagra 5 sierpnia wraz z Combichrist w Warszawskiej Proximie, lecz na pocieszenie, będzie można go zobaczyć już 20 Września jako support dla kultowego Die Krupps.

Warsaw Dark Electro Festival 2015: Covenant / Mesh / Haujobb / Solar Fake / Klangstabil + after-part

2015-06-25 (Wydarzenia)

Warsaw Dark Electro Festival 2015: Covenant [Szwecja] / Mesh [Wielka Brytania] / Haujobb [Niemcy] / Solar Fake [Niemcy] / Klangstabil [Niemcy/Włochy] + after-party[WDEF_mini]
Agencja HQ44 oraz klub Progresja z przyjemnością zapraszają na pierwszą edycję Warsaw Dark Electro Festival.
Dzięki naszej imprezie będziemy mieli możliwośc zaprezentowania Wam artystów związanych z szeroko pojętą sceną niezależnej muzyki elektronicznej i nie tylko.

Pełna rozpiska koncertowa Castle Party 2015!

2015-06-07 (Wydarzenia)

Z przyjemnością prezentujemy pełną rozpiskę koncertową tegorocznej edycji festiwalu Castle Party.


Strony:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 >> >]