AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Wydarzenia AlterNation - Najnowsze aktualizacje

Deafheaven w Poznaniu!

2018-06-10 (Wydarzenia)

Długo musieliśmy czekać na te koncerty, ale wreszcie się udało i to nie z byle jakiej okazji! Deafheaven na dwóch klubowych koncertach w Polsce w ramach promocji nadchodzącego albumu "Ordinary Corrupt Human Love" spod skrzydeł wytwórni Anti- Records! Muzycy zagrają 13.09 w warszawskiej Proximie i 14.09 w poznańskim U Bazyla. Jako gość specjalny na trasie wystąpi w obu miastach sludge’owa Inter Arma z Richmond.

Castle Party zacznie się dzień wcześniej!

2018-04-17 (Wydarzenia)

Na oficjalnym facebookowym profilu pojawiła się informacja od organizatorów która mówi że w tym roku festiwal zacznie się dzień wcześniej!

Roni Size w Poznaniu!

2018-01-13 (Wydarzenia)

Agencja Go Ahead  zaprasza na występ live Roni Size! Artysty z pewnością nie trzeba przedstawiać. To jeden z założycieli Full Cycle Records, znany ze współpracy przede wszystkim z DJ Krustem, z którym tworzyć zaczął już w 1992 roku.

Soviet Soviet na trzech koncertach w Polsce

2017-11-28 (Wydarzenia)

Włoskie trio spod znaku post-punka i shoegaze Soviet Soviet zawita na trzy koncerty do Polski!

Algiers w Poznaniu!

2017-10-28 (Wydarzenia)

Już 8 listopada agencja Go Ahead zaprasza na jesienny koncert grupy Algiers w Poznaniu, w klubie Meskalina!

Algiers to zespół, którego nie da się zaszufladkować w konkretnym gatunku muzycznym. Działając na pograniczu rocka, post-punku, industrialnej elektroniki, a nawet wpływów gospel i soulu, tworzą niepowtarzalne produkcje. Ich debiutancki album zatytułowany został po prostu "Algiers" i wydany był w 2015 roku. Już pierwszym krążkiem zespół pokazał, że oprócz ambitnej muzyki do przekazania mają coś jeszcze – teksty, które bezkompromisowo poruszają temat rasizmu, religii, ekonomii i etyki.

Obecnie Algiers promują swój drugi album "The Underside of Power", za jego produkcję odpowiedzialni byli Adrian Utley (Portishead) i Ali Chant, a całość zmiksował Randall Dunn.

2017-11-08 (środa) Poznań, klub Meskalina
Godziny: wejście: 19:00, początek: 20:00
Cena biletów: 59 / 65 zł
Miejsca zakupu: www.biletomat.pl, www.ticketmaster.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt, Saturn.

Wrocław Industrial Festival XIV

2017-10-27 (Wydarzenia)

Miło nam donieść, że 16-sta edycja Wrocław Industrial Festival startuje już w następny czwartek. Na 4 dni Wrocław ponownie stanie się światową stolicą wszelkich odmian muzyki około - industrialnej, do której zjadą goście nie tylko z naszego kraju. Gwiazdami tegorocznej edycji są klasycy industrialnego rocka -THE YOUNG GODS, którzy na WIF zaprezentują  specjalny set złożony z materiału z pierwszych dwóch płyt "The Young Gods" oraz "L'eau Rouge" oraz legenda surrealistycznej elektroniki NURSE WITH WOUND z Anglii. Oprócz nich w Sali Gotyckiej, Startym Klasztorze, Starej Piwnicy, klubie Proza i Dolnośląskim Centrum Filmowym zobaczymy i usłyszymy ponad 25 wykonawców prezentujących tak odległe z pozoru stylistyki jak:  odrealniony ambient i  noise, taneczne electro body music i neo folk, post punk i awangardę.


Strony:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 >> >]