AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Wydarzenia AlterNation - Najnowsze aktualizacje

Blindead wyrusza w trasę promującą koncertowy album!

2014-10-23 (Wydarzenia)

Na początku listopada ukaże się pierwszy koncertowy album zespołu Blindead. Materiał został zarejestrowany w Radiu Gdańsk, w Studiu im. Janusza Hajduna i wydany zostanie dzięki środkom przekazanym przez fanów zespołu.

Paradise Lost główną gwiazdą Castle Party 2015!

2014-10-21 (Wydarzenia)

Z przyjemnością informujemy, że znamy już główną gwiazdę Castle Party 2015!
A będzie nią Paradise Lost!

Ponadto festiwal potwierdził udział dwóch polskich projektów: Hate oraz Vesania.

Hunter - Golden Tour 2014, czyli “Królestwo vs Imperium”

2014-10-18 (Wydarzenia)

25 października, występem na wrocławskich Konfrontacjach Rockowych, Hunter rozpocznie cykl jesiennych koncertów pod nazwą Golden Tour 2014 obejmujących piętnaście polskich miast. Również w październiku do sprzedaży trafi edycja specjalna "Królestwo vs Imperium", czyli wydawnictwo łączące dwie ostatnie płyty.

SGM Fest w Madrycie

2014-10-15 (Wydarzenia)

Madrid Gothic Week (SGM) jest dziesięciodniowym wydarzeniem poświęconym kulturze dark independent odbywającym sie w Madrycie od 2009 i obejmującym muzykę, literaturę, film, modę oraz sztuki wizualne. Częścią szóstej edycji festiwalu będzie SGM Fest. Do tej pory zagrali na nim tacy artyści jak m.in.: Gitane Demone, UK Decay, Soror Dolorosa, Skeletal Family, Merciful Nuns i The Beauty of Gemina.

 

Nowa odsłona strony o Amphi Festival

2014-10-13 (Wydarzenia)

Jak zapewne zdążyliście już zauważyć kolejna edycja Amphi Festival odbędzie się w nowej lokalizacji - AMPHI EVENTPARK. Z tego względu zaktualizowaliśmy nasz festiwalowy przewodnik. Zapraszamy do zapoznania się z bieżącymi informacjami oraz życzymy udanego planowania podróży na Amphi Festival 2015!

Oceniamy 3. edycję Soundrive Fest. Nominacja do nagrody "Skrzydła Trójmiasta"!

2014-10-11 (Wydarzenia)

3. edycja Soundrive Fest zakończyła się sukcesem. W ramach podsumowania organizatorzy oddają głos uczestnikom, którzy za pomocą internetowej ankiety ocenią festiwal i po raz pierwszy przyznają nagrodę publiczności "SOUND Buster" dla najlepszego koncertu.

3 dni, 34 koncerty, ponad 3 000 uczestników - tak można by podsumować 3. edycję Soundrive Fest - wydarzenia okrzykniętego jednym z najciekawszych alternatywnych festiwali w Polsce. Organizatorzy w ramach podsumowania chcą posłuchać opinii uczestników. Dzięki internetowej ankiecie publiczność będzie mogła wyrazić opinię na temat technicznej i logistycznej strony festiwalu, a także ocenić występy artystów.   

http://www.ankietaplus.pl/s/31688PJN

Ocenie poddane zostaną food trucki, nagłośnienie i oświetlenie koncertów, oraz logistyka. Publiczność po raz pierwszy przyzna tytuł "SOUND Buster" dla najlepszego koncertu minionej edycji. Na uczestników ankiety czekają także nagrody.  Podwójny karnet otrzyma osoba, która zaproponuje najciekawsze hasło dla nadchodzącej 4. Edycji Soudrive Fest.

Wyniki głosowania zostaną opublikowane 4 listopada 2014 r.

O festiwalu:

Soundrive Fest to jeden z najbardziej obiecujących alternatywnych festiwali muzycznych w Polsce. Ideą festiwalu jest odkrywanie dobrej, alternatywnej muzyki od post punka przez elektronikę aż do indie rocka. Podczas wydarzenia zobaczyć można koncerty młodych, obiecujących kapel z różnych stron świata, także z Polski. Pomysłodawcą i głównym organizatorem festiwalu jest Arek Hronowski, właściciel klubu B90 i legendarnego SPATiF-u, założyciel portalu Soundrive.pl oraz członek punkowego zespołu The Stags.

3. edycja Soundrive Fest została nominowana do nagrody "Skrzydła Trójmiasta" w kategorii Młody Duch Trójmiasta, jako jedna z najbardziej kreatywnych imprez wybrzeża. Głosowanie rozpoczęło się 24 września.

http://skrzydla.trojmiasto.pl/nominacja/Soundrive-Fest-st107.html
 


Strony:
[< << 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 >> >]