AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Znamy datę SOUNDRIVE FEST 2015!
Galerie:

Archiwum:

Organizatorzy na oficjalnym fan page’u ogłosili datę czwartej już edycji Soundrive Fest. Festiwal odbędzie się w dniach 3-5 września 2015 r. w B90 na terenie Stoczni Gdańskiej. 
Soundrive Fest to jeden z najbardziej obiecujących festiwali prezentujących szeroko pojętą muzykę alternatywną. Podczas wydarzenia występują głównie młode, kapele zarówno zagranicznej jak i polskie. Tak też będzie i tym razem. Organizatorzy zapowiadają polskich i zagranicznych młodych wykonawców jak i zagranicznych headlinerów.
 
Pierwsze szczegóły dotyczące line-up’u poznamy w pierwszych miesiącach 2015 roku. 

O Soundrive Fest:
 
Pierwsza edycja festiwalu Soundrive odbyła się w 2012 r. na terenie Adventure Park, Gdynia – Kolibki. Główną gwiazdą wydarzenia był zespół Tito i Tarantula. Rok później przeniesiono wydarzenie do klimatycznego wnętrza klubu B90 w Gdańsku, który dysponuje jednym z najlepszych systemów nagłośnieniowych w Polsce. Jako headlinera zaproszono szwedzką grupę Iamamiwhoami. Podczas trzeciej edycji w 2014 r. najbardziej oczekiwanym wydarzeniem  był koncert kanadyjskiej formacji Austra. Trzecia edycja po raz pierwszy zaprezentowała także polskie młode talenty. Zagrały takie zespoły jak Daniel Spaleniak, Bobby The Unicorn, Wild Books, The Saturday Tea czy Straight Jack Cat.
 
Oficjalna strona festiwalu:
http://festival.soundrive.pl/
 
Oficjalny fan page:
https://www.facebook.com/SoundriveFest
Autor: voigtkampff
Tłumacz: voigtkampff
Źródło: mat. prasowe / 2014-12-15 / Wydarzenia


Najnowsze komentarze: