AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
∆AIMON - ∆AIMON


Czytano: 5005 razy

85%


Wszystkim, którzy poszukują muzyki do zamknięcia oczek i odpłynięcia w  dobrych, intrygujących dźwiękach mogę z całą pewnością polecić nową płytę  ∆AIMON o takim samym tytule. Pozorny spokój nasycony  niepewnością i miłymi elektronicznymi wibracjami potrafi wprowadzić słuchacza w stan muzycznej hipnozy — czasem bardzo pożądanej.
 
∆AIMON jest projektem, którego twórczość zawsze pozytywnie odbieram. Zimność ich dźwięków w niektórych momentach potrafi przyprawić o ciarki na ciele a ta płyta zdecydowanie to robi.  Wszystkie 12 utworów intryguje i zachęca do słuchania każdego do końca — a przyznam nie często się to zdarza.  Słysząc pierwszy utwór troszkę przestraszyłam się długiego rozwijania. Nasunęły się do głowy myśli " ale  jak tak wygląda cała ta płyta? ", mowa o ‘ vargtimmen ‘. Jednak cierpliwie czekałam i nie zawiodłam się! Już pierwszy utwór z prostych dźwięków przerodził się w coś więcej i pokazał, że płyta jest warta uwagi. Bardzo przyjemnie słucha się eksperymentów muzycznych i zabawy ‘ zimnymi ‘  dźwiękami w wykonaniu ∆AIMON.
 
Może to bardzo osobiste wynurzenia na temat tej płyty ale mnie zdecydowanie uwiodła! Fanów tego typu elektroniki na pewno też uwiedzie. Jest zimno, jest mrocznie, jest niepokojąco, jest elektronicznie i jest eksperymentalnie – jednym słowem cały kosmos w jednym miejscu. Teraz pozostaje Wam tylko wrzucić płytkę do odtwarzacza zamknąć oczy i odpływać będąc muskanym ‘ mroczną ‘ elektroniką. brawo ∆AIMON!

Tracklista: 

01.    vargtimmen
02.    Seraphim
03.    dissolvte
04.    LOW
05.    Balance
06.    anima
07.    amen
08.    bruising
09.    EXU REI
10.  Paræsthesia
11.  Order ∴ ∴
12.  APOSTATIC
Autor:
Tłumacz: hellium
Data dodania: 2014-05-10 / Recenzje muzyki


Inne artykuły:
Najnowsze komentarze: