AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Wydarzenia AlterNation - Najnowsze aktualizacje

BOY HARSHER + Hide | 31.05.22 | Hype Park, Kraków

2022-05-16 (Wydarzenia)

Boy Harsher pojawi się w Warszawie i Krakowie by promować swój najnowszy album "The Runner (Original Soundtrack)", który ukazał się w styczniu br. Płyta jest dźwiękowym odpowiednikiem filmu pod tym samym tytułem, który Boy Harsher zrealizował w trakcie pandemii. Jest to horror wymieszany z meta-dokumentem ilustrującym proces powstawania płyty. Warto w tym miejscu przypomnieć, że członkowie zespołu poznali się na studiach filmowych.
Duet, który tworzą Jae Matthews i Augustus Miller, jest obecnie jednym z najpopularniejszych przedstawicieli nurtu minimal synth, choć sami swoją muzykę opisują po prostu jako "mroczną elektronikę".
Boy Harsher powstał w 2013 roku, w Northampton, Massachusetts w USA i najpierw był znany pod nazwą Teen Dreamz. W 2014 roku ukazała się pierwsza EPka duetu "Lesser Man", a w 2016 roku pierwszy album zatytułowany "Yr Body is Nothing", uzupełniona o EPkę "Country Girl" w 2017 i album "Careful" w 2019.
Dopełnieniem wieczoru będzie występ chicagowskiego duetu Hide.

Zalecamy zakup biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży.
Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich narażacie się Państwo na oszustwo.

Osoby, które w dniu koncertu mają ukończone 15 lat (ale nie mają ukończone 18 lat) mogą wejść na koncert za pisemną zgodą rodziców/opiekunów prawnych. Osoby, które w dniu koncertu nie mają ukończonych 15 lat mogą wejść na koncert wyłącznie pod opieką osoby dorosłej wskazanej przez rodziców/opiekunów prawnych i za ich pisemna zgodą. Wzór zgody można ściągnąć tutaj: https://tinyurl.com/formularz-zgoda

REGULAMIN: https://tinyurl.com/regulamin-DA
31.05.22 HYPE PARK, KRAKÓW ul. Kamienna 12
18:00 DRZWI
20:00 START KONCERTÓW
BILETY:
Biletomat: tinyurl.com/boyharsherKRK
GoOut: goout.net/pl/bilety/boy-harsher+hide/enhn/

XVII PRAGUE GOTHIC TREFFEN - końcowy lineup

2022-04-20 (Wydarzenia)

W dniach 26 i 27 sierpnia odbędzie się 17 edycja jednego z największych festiwali w Europie Środkowej – Prague Gothic Treffen. Wystąpi 11 zespołów (m.in. Christian Death i The Frozen Autumn czy Kælan Mikla lub Minuit Machine), DJ-e i  odbędzie się tradycyjny gotycki piknik.
line-up:Kælan Mikla (ISL), Christian Death (USA), The Frozen Autumn (IT), Minuit Machine (FR), Wulfband (SE), The Last Days Of Jesus (SK), Wisborg (DE), Her Own World (PL), Naturata Brutalismus (EC/DE), Paar (DE), Isiolia (CZ).
Bilety: 690 Kč + charges (GoOut.cz)/ 790 Kč (door).

Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=03TdSAQkC7U&feature=emb_title
FB Event: https://fb.me/e/MHlhWiVv
Presale: https://goout.net/en/xvii-prague-gothic-treffen/szciuwr/

 

Skunk Anansie - Celebrating 25 Years, CKA2, Wrocław

2022-04-03 (Wydarzenia)


Po wydaniu w roku 2019 albumu 25LIVE @25 w ramach obchodów 25-lecia działalności, brytyjskie ikony rocka, Skunk Anansie, ogłosili nowy termin europejskiej trasy koncertowej. Ze względu na ogromne zainteresowanie biletami, zespół potwierdził kilka dodatkowych koncertów, m.in. w słynnej londyńskiej 02 Academy Brixton, a także w Łodzi i Krakowie.
W ciągu ostatnich 25 lat Skunk Anansie zyskali międzynarodową sławę jako jeden z największych zespołów rockowych wszech czasów, a sama Skin stała się jedną z najbardziej kultowych artystek na świecie, a także inspirującym wzorem do naśladowania, aktywistką, pionierką dla kobiet w branży muzycznej, modelką i muzą projektantów mody.
W zeszłym roku Skunk Anansie przedstawili fanom zupełnie nową odsłonę swojej muzyki z genialnym utworem "What You Do For Love". Piosenka pojawiła się na antenie BBC Radio 2 i od razu podbiła serca fanów. Następnie na początku tego roku poznaliśmy szalejący riff "This Means War", któremu towarzyszyło niesamowite video zarejestrowane w czasie ich ostatniego występu w Polsce na festiwalu Pol’and’Rock dla 800 tysięcy ludzi.
www.skunkanansie.com
W świecie, który pozornie zmierza ku rozerwaniu, Never Not Nothing [NNN] to zespół, którego wibracja skupiona jest na złożeniu wszystkiego z powrotem w całość. Pozytywny nihilistyczny koktajl dźwiękowy. Jednocześnie niezachwiany optymizm z kontrkulturowego klubu miłosnego lat 60., ujęcie zgryźliwego wypaczenia społecznego z punkowego plucia. Dowcip z 1977 roku, wylew hedonizmu w 100% odpornego na Acid House, a wszystko to podane w szklance wypełnionej po brzegi nadzieją i rozpaczą jutrzejszej przyszłości.
www.nevernotnothing.com
otwarcie bram: 19:00
start: 20:00
Miejsce: CKA@, Wrocław
Data: 08.05.2022
www.fkpscorpio.pl

Amphi Festival 2022 - 23-24.07.2022

2022-03-07 (Wydarzenia)

Amphi Festival 2022 odbędzie się w tym roku w dniach 23-24 lipca, w Tanzbrunnen w Kolonii.
Line-up pozostaje niezmieniony z lat 2020 i 2021, kiedy to festiwal odwołano w związku z ograniczeniami pandemicznymi. Bilety zakupione na 20200 i 2021 zachowują ważność!
Na dzień dzisiejszy line-up wygląda następująco:

Sobota, 23 lipca
ALIENARE
BRAGOLIN
CHEMICAL SWEET KID
DER FLUCH
EMPATHY TEST
FROZEN PLASMA
JOY DIVISION UNDERCOVER
LETZTE INSTANZ
MESH
MINUIT MACHINE
MONO INC.
NACHTBLUT
ROME
SHE PAST AWAY
[:SITD:]
SOLAR FAKE
STAHLMANN
THE BIRTHDAY MASSACRE
THE FOREIGN RESORT
VNV NATION

Niedziela 24 lipca

AESTHETIC PERFECTION
CAT RAPES DOG
DIARY OF DREAMS
DUPONT
EISBRECHER
ERDLING
HELDMASCHINE
IN STRICT CONFIDENCE
JADU
JOHNNY DEATHSHADOW
LONDON AFTER MIDNIGHT
PERFECTION DOLL
RROYCE
SAMSAS TRAUM
SCHWARZSCHILD
SONO
STURM CAFé
SUICIDE COMMANDO
V2A
WISBORG

Koncerty rozpoczynają się codziennie o 10 rano, 
Więcej informacji: https://www.amphi-festival.de
Bilety: https://www.amphi-shop.de/en/festivaltickets/
Jednodniowy: 66 EUR
Weekendowy: 99 EUR

Lebanon Hanover + Twin Tribes / 16.10.21 / Zaklęte Rewiry, Wrocław

2021-10-11 (Wydarzenia)

Lebanon Hanover stęsknieni występami na żywo, po znakomicie przyjętym koncercie w Poznaniu postanowili wrócić do polskich fanów i 16 października przyjadą do Wrocławia, aby zagrać w klubie Zaklęte Rewiry w limitowanej pojemności miejsca. Jako support wystapi formacja Twin Tribes. Całkowita pula biletów jest mocno ograniczona!

 

• Decadent Fun Club • Nowomowa • TOG • Castle Party in the Club

2021-09-28 (Wydarzenia)

9 października 2021r. we wrocławskim klubie Liverpool zagrają Decadent Fun Club i Nowomowa.  Koncerty odbędą się w ramach imprezy Castle Party in the Club. After party poprowadzi ekipa z TOG.
Szczegóły:

Castle Party in the Club
09.10.2021 | godz.: 20:00
Wstęp:
Koncert: 40 zł | Impreza: 10 zł
Zagrają:
Decadent Fun Club
www.facebook.com/DecadentFunClub
Nowomowa
www.facebook.com/nowomowaofficial
After party:
www.facebook.com/togoths

 


Strony:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 >> >]