AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
10.04 DEVISION + HOT RAIN + REACTOR7X // SZCZECIN
Strony:
1

1UNAtic

1UNAtic

Zarejestrowany
Napisano: 2010-03-13 08:24:42
#6688
COLLAPSED CITY zaprasza na jedyny koncert w Polsce legendy sceny electropop DE/VISION. Jako support wystąpią polskie formacje HOT RAIN oraz REACTOR7X.

www.collapsed-city.org / www.myspace.com/collapsedcity

Data: 10.04.2010
Miejsce: LuLu Club /dawny CanCan/, Szczecin
ul. ul.Partyzantów 2
start: 21.00
Bilety: 45 pln
impreza @ last.fm : http://www.lastfm.pl/event/1369758+De-Vision+at+Collapsed+City+on+10+April+2010


Wystąpią:
DE/VISION (electropop/synthpop - Niemcy) http://www.myspace.com/devisionmusic
HOT RAIN (electropop/synthpop - Polska) http://www.myspace.com/hotrainelectro
REACTOR7x (electro/industrial - Polska) http://www.myspace.com/reactor7xDE/VISION pochodzą z rejonu Darmstadt a ich muzyka to głównie electronic pop z tekstami w języku angielskim. Ci zawodowi muzycy grają od 1988 roku, i przez bardzo długi czas kojarzyli się z niemiecką sceną muzyczną.

Sukces jaki odnieśli na listach przebojów ze swoją trzecią płytą "Fairyland" był przełomem w karierze tego ciężko pracującego zespołu, który większość czasu spędza w trasie. Ponad 250 koncertów: ta liczba mówi sama za siebie.

DE/VISION od 1998 grali również z gitarzysta i perkusistą, aby wzmocnić efekt koncertów na żywo. Ich występy to zawsze przyjemność zarówno dla uszu jak i dla oczu. DE/VISION zmieniają się muzycznie przez cały czas. Początkowo inspirowali się głównie słynnymi elektronicznymi zespołami, obecnie czerpią natchnienie z techno, trance, crossover i innych popularnych obecnie gatunków.

Zespół De/VISION, który był muzycznym pionierem pod wieloma względami, używając efektów zaburzenia linii wokalu już w 1996 roku ( co było słychać na ich singlu "I Regret" i na "Strange Affection") sam stał się zespołem inspiracją i ma duży wpływ na współczesną muzykę Ich dorobek robi wrażenie: 10 MCDs i 7 longplayów w ciągu 4 lat to tylko niektóre z wydawnictw zespołu.

Zespół zawsze pamięta o swoich fanach, np. o tym, aby wyrazić im swoją wdzięczność [w postaci 2 CD z video z koncertami na żywo 'Best Of' i spotkań z fanami po koncertach - ostatecznie to fani sprawili, ze zespół stal sie popularny poprzez audycje radiowe, listy przebojów i rocznych glosowaniach].

Jedno jest pewne - muzycy z DE/VISION wiedzą jak robić ponadczasowa muzykę. Ich melodie wpadają w ucho natomiast ich teksty piosenek są wyrafinowane i brzmią doskonale. DE/VISION opiera się na jakości, umiłowaniu szczegółów i przekonaniu, ze w muzyce ciągle jest coś nowego do odkrycia, nawet jesli słucha się jej po raz dziesiąty. Przez długi czas uważano ich za wzór w Skandynawii. Hiszpanii i Stanach.

Ich muzyka ma charakter międzynarodowy dlatego trudno jest opisać typowego fana ich muzyki – muzyki DE/VISION słuchają BARDZO ROŻNI ludzie i wszyscy uważają, że zespól jest niezależny i ich muzyka jest niesamowita pod każdym względem.
REACTOR7X - Zespół powstał w grudniu 2008 roku, jednak jako solowy projekt działa od roku 2007. W pierwszym kwartale 2009 roku zostały nagrane ścieżki wokalne (w szczecińskim studio Elvis Van Tomato) do pierwszego albumu zatytułowanego „Disorder”, na którym poza autorskimi utworami znalazły się remixy m.in.:Controlled Collapse ,Falla z Digital Sin Team, Toma-twórcy naszego logo, a także gościnny występ Gabriela Wolfa z Infra Black w utowrze „Cold Army”. 31 października w DK Słowianin w Szczecinie zespół zagrał swój pierwszy koncert i zdobył przychylność i uznanie publiczności. Na rok 2010 planowane jest wydanie drugiego albumu …


Cena biletów: 45 zł
Bilety będą do nabycia tylko w klubie.
Kasa będzie otwarta 2 godziny przed koncertem, czyli o godzinie 19.00.

Jeżeli chcesz zarezerwować bilet, wyślij e-maila na adres devision@pomerania-technology.eu a bilet odbierzesz najpóźniej na godzinę przed koncertem. Czyli do godz. 20.00. Masz problem, bo coś się stało, pociąg się spóźnia, coś się dzieje a do anulacji rezerwacji zbliża się czas, napisz sms'a na numer: 727 664 571 info.

Aby zarezerwować e-mailowo bilet proszę wysłać dane: Imię + Nazwisko + Miasto + numer tel. komórkowego /ważne przy ewentualnych spóźnieniach/.
------------------------------------------------
Opening the gates of hell
+ Alter Electro Stettin +
[PM]
Lugh S

Lugh S

Zarejestrowany
Napisano: 2010-04-07 23:10:23
#6775
No no, ładny program :))))
------------------------------------------------
[PM]

Strony:
1