AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Castle Party 2014 - godzinowa rozpiska!
Katalog plików:

Galerie:

Ostatnie tematy na forum:

Archiwum:

Z przyjemnością prezentujemy godzinową rozpiskę Castle Party 2014!
Czwartek; 17 lipca:

BYŁY KOŚCIÓŁ EWANGELICKI:

17:35
- Lily of the Valley
18:30 - Phosgene Girls
19:25 - Splendor
20:20 - Gorthaur
21:35 - Lacrima
22:50 - Golden Apes

od 24.00 do 05.00

ManieK & dMarek
(More Than A Party Jelenia Góra) (ebm / industrial / dark-harsh electro / dark wave / synth-future pop)

SORENTO:

Ghouls Night Out!
21:00 - DJ Samgarr
(Batsave / Sanctuary.cz) (CZ) (deathrock, classic gothic, post-punk)
23:00 - DJ Mike (Weird Science) (DE)
01:00 - DJ M (ShockWave Party / Trashique) (Leipzig / DE) (minimal, wave, 80's trash batcave)
03:00 - 05:00 - DJ Eurydice (Classic Goth Memories) (Strasbourg / FR) (batcave, deathrock, gothic rock, new wave, heavenly voices)

Piątek; 18 lipca:

ZAMEK BOLKÓW:

15:00
- Alles
16:00 - Theodor Bastard
17:00 - Ulterior
18:10 - She Past Away
19:25 - Grendel
21:00 - The Klinik
22:45 - Moonspell

BYŁY KOŚCIÓŁ EWANGELICKI:

15:35
- Scylla
16:30 - Vedonist
17:25 - Tenebris
18:30 - Pandemonium
19:35 - Hazael
20:40 - Christ Agony

22:00 - Halotan Zone
23:30
- Serafin (SDGE Team) - (synth-pop, dark electro, ebm) 
01:00 - Rafaelo (SDGE Team) - (cold wave, dark wave)
02:30 - 05:00 - Sthilmann (Live Act) - (electro, industrial, trance)

SORENTO

Gotham!
21:00 - DJ André Angstpop
(Angstpop Party / ShockWave Party) (Berlin / DE) (minimal electronic, coldwave, post-punk, NDW, batcave)
23:00 - DJ The Ringo (ShockWave Party / Vanity Noire) (Leipzig / DE) (minimal, coldwave, 80', synth, undergrouNDW, trashpunk)
01:00 - DJ Nephilim (Sanctuary.cz) (CZ) (gothic-rock, post-punk, deathrock)
03:00 - 05:00 - DJ Void (Deathcamp Project) (PL) (goth rock, deathrock)

Sobota; 19 lipca:

ZAMEK BOLKÓW:


15:00 - This Cold
16:00 - Sui Generis Umbra
17:05 - Desdemona
18:15 - Alcest
19:30 - The 69 Eyes
21:05 - London After Midnight
22:50 - Deine Lakaien

BYŁY KOŚCIÓŁ EWANGELICKI:

15:35
- Topielica
16:30 - IdiotHead
17:25 - Red Emprez
18:35 - Thy Disease
19:45 - Blindead

21:00 - Halotan Zone
22:00 - Rex Rotten
(H.EXE, Inside:Bunker) - (dark-harsh electro, noise, industrial) 
23:00 - Jakub S. (rhythm'n'industrial, indubstrial wave)
00:30 - Pedro Octahedro (dark industrialized techno / power noize)
02.00 - H_12 (+TOG, Blindead, hrv) - (industrial, electro, synth-pop)
03:30 - 05:00 - Attack (Alternation.pl) - (dark electro, future-pop, ebm, synth)

SORENTO

Ian Said Dance!
21:00 - DJ Marco K.
(Ritual) (DE) (post-punk, cold/synthwave, ebm, gothic rock)
23:00 - DJane Kyra (Trip To The Moon / Shelter Club) (IT) (deathrock, post-punk, batcave, minimal, coldwave)
01:00 - DJane Novelty (Return To The Batcave / Ian Said Dance!) (PL) (post-punk, coldwave, 80')
03:00 - 05:00 - DJ Woodraf (Return To The Batcave / Bat-Cave.pl) (PL) (goth-punk, batcave, coldwave, 80')

Niedziela; 20 lipca:

ZAMEK BOLKÓW:

15:00
- Bart Cathedral
16:00 - Controlled Collapse
17:00 - Obscure Sphinx
18:10 - C – Lekktor
19:25 - Super Girl & Romantic Boys
21:00 - Kapitan Nemo
22:45 - And One

BYŁY KOŚCIÓŁ EWANGELICKI:

15:35 - LateXjesus
16:30 - Fuka Lata
17:25 - A7ie
18:30 - Dolls Of Pain
19:40 - Patenbrigade Wolf

21:00 - Halotan Zone
22.00 - Bonus
(Unholy Grace / Unholy Posen) - (ebm, electro-industrial, dark-harsh electro)
23:30 - Gothzilla (Vampiriada) - (gothic rock, cold wave, alternative)
02:00 - 04:00 - Endżi (Vampiriada, Electrotherapy team) - (dark wave, dark electro)

SORENTO

Bats Night!
21:00 - DJ Żaba
(The Proof) (PL) (zimna fala, old school gothic, darkwave)
23:00 - DJ Mss (Return To The Batcave / Bat-Cave.pl) (PL) (post-punk, deathrock, synth-punk)
01:00 - DJ Black Ossian (DarkItalia.it) (IT) (darkwave, post-punk, batcave, punk 70', italian wave)
03:00 - 05:00 - DJ Andy Julia (Soror Dolorosa) (FR) (gothic, post-punk, coldwave)
Autor: morrigan
Tłumacz: morrigan
Źródło: Castle Party / 2014-06-22 / Wydarzenia


Najnowsze komentarze: